Quantcast

adplus-dvertising
Strona główna » ciekawostki » myPhone, HAMMER i akcesoria gratis – wysyp promocji na lato

02.07.2020

myPhone, HAMMER i akcesoria gratis – wysyp promocji na lato

Producenci zachęcają nas do wakacyjnych zakupów ciekawymi promocjami, w których najczęściej zyskujemy gratisowe akcesoria. W tym przypadku przy zakupie wybranych modeli myPhone można zgarnąć gratis głośnik 5W Bluetooth z podświetleniem LED, natomiast w zależności od wybranego modelu HAMMER – wzmocniony, podręczny głośnik 3W Bluetooth lub kamerę sportową z wodoodporną obudową. Promocje trwają do 31 sierpnia lub do wyczerpania zapasów prezentów.

 

„Zabierz myPhone na wakacje”

Od 1 lipca do 31 sierpnia kupując jeden z modeli: myPhone City 2 lub myPhone Pocket PRO można otrzymać gratis głośnik Bluetooth z podświetleniem LED o wartości 40 zł. Ten kompaktowy głośnik o mocy 5W  jest dodatkowo wyposażony w dwanaście diod LED świecących w czterech kolorach, w dwóch różnych trybach (w rytm muzyki oraz kaskadowo). Ma uchwyt do przenoszenia/mocowania i akumulator 250 mAh zapewniający do 4 godzin działania na jednym ładowaniu. Jak skorzystać z promocji i otrzymać głośnik? Po zakupie smartfonu objętego promocją wystarczy wypełnić formularz na stronie akcji. Regulamin akcji można znaleźć na stronie Wakacje z myPhone.

 

Kup HAMMER-a i odbierz kamerę sportową

W ramach dodatkowej promocji, która trwa do 31 sierpnia, można otrzymać, wraz z zakupem modelu marki HAMMER, wzmocniony głośnik Bluetooth 3W o wartości 30 złotych lub kamerę sportową o wartości 70 zł. Pierwszy z prezentów mogą otrzymać osoby, które kupiły HAMMERA Energy 2, a drugi jest dosyłany osobom wybierającym HAMMERA Explorer.
Regulamin akcji i formularz, na podstawie którego można odebrać gratis, znajdziecie na stronie HAMMER na lato.

 

źródło: mpTech
czytane: 1482

HammermPTechmyPhonepromocjawakacje

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

top