Quantcast

adplus-dvertising
Strona główna » ciekawostki » Na dobry sen – słuchawki Bose Sleepbuds II

27.09.2020

Na dobry sen – słuchawki Bose Sleepbuds II

Firma Bose ogłosiła drugą generację swoich słuchawek maskujących hałas, Bose Sleepbuds II. Czym różnią się te produkty od innych, dostępnych na rynku? Otóż nie odtwarzają muzyki ani audiobooków, zgodnie z wyborem użytkownika. Zamiast tego są przeznaczone do noszenia przez noc i odtwarzają zestaw utworów, które mają zmniejszyć zakłócenia snu i zamaskować hałas, taki jak kroki i chrapanie. Utwory można wybierać za pomocą aplikacji Bose Sleep, a kilka z nich można zapisać bezpośrednio w słuchawkach, aby zapewnić płynne odtwarzanie.

Wkładki douszne są silikonowe, dostępne w trzech różnych rozmiarach, a etui do ładowania i przechowywania jest wykonane z aluminium. Firma twierdzi, że akcesorium umożliwi do 10 godzin odtwarzania na jednym ładowaniu z nowymi bateriami niklowo-wodorkowymi zastosowanymi w słuchawkach. Etui zapewnia dodatkowe 30 godzin pojemności i można je ładować przez USB.

Słuchawki (zatyczki) Bose Sleepbuds II kosztują 1199 złotych i są w tym momencie w przedsprzedaży. Dostawy zaczną się 6 października. Można je zamówić w przedsprzedaży w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie i Europie, również w Polsce.

źródło: Bose
czytane: 1102

Boseprzedsprzedażredukcja hałasusensłuchawki

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

top