Quantcast

adplus-dvertising
Strona główna » ciekawostki » Najlepszy na rynku system redukcji hałasu w nowych słuchawkach Sony WH-1000XM4

17.08.2020

Najlepszy na rynku system redukcji hałasu w nowych słuchawkach Sony WH-1000XM4

Firma Sony zapowiedziała wprowadzenie na rynek słuchawek WH-1000XM4 – to  czwarta generacja bezprzewodowych słuchawek nausznych z systemem redukcji hałasu z nagradzanej rodziny Sony 1000X. Najnowszy model oferuje nie tylko wszystkie technologie z poprzednich modeli, ale także dodatkowe, inteligentne cechy i funkcje, które pozwalają regulować i personalizować muzykę, zwiększyć efektywność redukcji hałasu oraz automatycznie sterować przepuszczaniem dźwięków z otoczenia odpowiednio do preferencji słuchacza.

Funkcje i technologie

Technologia dwóch czujników hałasu wykorzystuje po dwa mikrofony na każdym z nauszników, by przechwytywać hałasy z otoczenia i kierować odpowiednie dane do procesora redukcji hałasu QN1 HD. Układ ten stosuje nowy algorytm, by zapewnić redukcję hałasu w czasie rzeczywistym. Słuchawki WH-1000XM4 są zgodne z technologią 360 Reality Audio, nie zabrakło tu inteligentnej funkcji Adaptive Sound Control, która dostosowuje ustawienia dźwięków z otoczenia do lokalizacji i aktywności słuchacza.

Nowością w słuchawkach WH-1000XM4 jest funkcja „Speak-to-Chat”. Umożliwia ona krótką rozmowę — na przykład zamówienie kawy — bez zdejmowania słuchawek. Kiedy użytkownik zacznie mówić, słuchawki automatycznie rozpoznają jego głos, wstrzymują odtwarzanie muzyki i przepuszczają dźwięki z otoczenia, umożliwiając rozmowę. Słuchawki WH-1000XM4 można też przełączyć w tryb dźwięków otoczenia, pozwalający wysłuchać komunikatu lub zamienić z kimś dwa słowa. W tym celu wystarczy przyłożyć rękę do nausznika — powoduje to błyskawiczne zmniejszenie głośności i przepuszczenie dźwięków z zewnątrz.

Słuchawki WH-1000XM4 są wyposażone w technologie NFC i BLUETOOTH, a ich akumulator wystarcza nawet na 30 godzin słuchania. Dzięki funkcji szybkiego ładowania zaledwie 10-minutowe wystarczy na maksymalnie 5 godzin odtwarzania bezprzewodowego. Słuchawki w wersji czarnej i srebrnej trafią do sprzedaży jeszcze w sierpniu 2020.

 

źródło: Sony
czytane: 1032

nowośćredukcja hałasusłuchawki bezprzewodoweSony

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

top