Quantcast

adplus-dvertising
Strona główna » ciekawostki » Najlżejszy ThinkPad w historii Lenovo trafił do sprzedaży w Polsce

19.01.2021

Najlżejszy ThinkPad w historii Lenovo trafił do sprzedaży w Polsce

Imponuje wyglądem, lekkością i specyfikacją, a dodatkowo oferowany jest ze świetnymi gratisami – niestety przyjdzie za to sporo zapłacić. W Polsce ruszyła sprzedaż rewolucyjnego ThinkPada X1 Nano, najlżejszego urządzenia z serii ThinkPad w historii.

Lenovo ThinkPad X1 Nano to laptop klasy premium z platformą Intel Evo2 z procesorem Intel Core 11. generacji oraz kartą graficzną Intel Iris X. Jest najlżejszym ThinkPadem w historii – waży zaledwie 907 gramów. Ma 13-calowy ekran o rozdzielczości 2K i proporcjach 16:10. Obsługuje łączność Wi-Fi 6 i ma opcjonalny modem 4G/5G. W tym smukłym i lekkim urządzeniu zadbano też o wyjątkowo długi czas działania na baterii – około 17 godzin pracy bez konieczności ładowania.

Pierwszy z gratisów to Premier Support, czyli profesjonalne wsparcie techniczne, dostępne 24/7 z priorytetowym serwisem – usługa oferowana jest dla tego modelu w standardzie. Drugi gratis będzie dostępny u wybranych partnerów – w tym przypadku chodzi o sprzedaż ThinkPada X1 Nano z monitorem ThinkVision M14 w zestawie – bez dodatkowych kosztów. To ultraprzenośny 14-calowy monitor o rozdzielczości Full HD oraz matrycy IPS, który łatwo łączy się z laptopem za pośrednictwem USB-C i ma elastyczną konstrukcję dającą możliwość ustawienia nachylenia ekranu pod kątem od -5 do 90 stopni. Bezbłędnie sprawdzi się tam, gdzie przyda się dodatkowy, mobilny wyświetlacz, który po złożeniu nie będzie niepotrzebnie zajmować cennego miejsca.

Za opisywany laptop przyjdzie jednak sporo zapłacić – podstawowa konfiguracja ThinkPada X1 Nano z procesorem Core i5-1130G7 kosztuje 10 999 złotych, zaś z procesorem Core i7 aż 12 599 złotych. Laptop dostępny jest już w ofercie popularnych sklepów z elektroniką, m.in. x-kom.pl czy RTV Euro AGD.

źródło: Lenovo
czytane: 610

Lenovothinkpad

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

top