Quantcast

adplus-dvertising
Strona główna » ciekawostki » Navitel prezentuje nowy model wideorejestratora w lusterku – MR450 GPS

22.09.2021

Navitel prezentuje nowy model wideorejestratora w lusterku – MR450 GPS

NAVITEL MR450 GPS to zaawansowany wideorejestrator z kamerą cofania, wyposażony w funkcjonalną kamerę na tył auta, moduł GPS, W-Fi oraz wysokiej klasy sensor optyczny Sony 307 (night vision). Urządzenie rejestruje wideo w jakości Full HD w 30 klatkach na sekundę i zapisuje je na karcie microSD o pojemności do 64 GB. Za czytelne nagrania – nawet w słabym świetle – odpowiada sensor optyczny Sony 307 z obsługą night vision. Kąt widzenia obiektywu wynosi 160°. Z kolei ekran dotykowy o przekątnej 5,5 cala, wykonany w technologii IPS, umożliwia łatwy podgląd materiałów z poziomu kamery. Urządzenie montowane jest na lusterku wstecznym auta za pomocą dołączonych do zestawu gumowych nakładek.

Wideorejestrator wyposażono w kamerę cofania o kącie widzenia 100°, która nagrywa filmy w jakości Full HD. Zastosowany sensor optyczny GC2053 (night vision) umożliwia uchwycenie w wysokiej jakości tego, co dzieje się za samochodem. Wbudowany moduł GPS jest odpowiedzialny za dostarczanie informacji o aktualnym położeniu pojazdu, prędkości jazdy, a także ostrzeganie przed fotoradarami. Producent zdecydował się także na wyposażenie modelu MR450 GPS w Wi-Fi. Kierowca może połączyć się z kamerą za pomocą aplikacji na smartfon/tablet i przeglądać w czasie rzeczywistym nagrania na ekranie swojego urządzenia mobilnego.

Całość została zamknięta w eleganckim, smukłym lusterku z czarnymi oraz metalicznymi elementami. W zestawie oprócz wideorejestratora znajdują się:

  • kamera cofania,
  • ładowarka samochodowa 12/24 V,
  • kabel USB, kabel wideo,
  • klipsy mocujące (4 sztuki),
  • ściereczka z mikrofibry,
  • instrukcja obsługi,
  • karta gwarancyjna,
  • licencja nawigacyjna na smartfon/tablet z mapą 47 krajów.

NAVITEL MR450 GPS dostępny jest w sieci sklepów Media Expert i serwisie Allegro. Sugerowana cena wideorejestratora to 599 złotych.

źródło: Navitel
czytane: 915

kamera cofaniaNavitelNAVITEL MR450 GPSwideorejestrator

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

top