Quantcast

adplus-dvertising
Strona główna » ciekawostki » Niepowtarzalne funkcje w smartfonach marki Motorola

13.07.2021

Niepowtarzalne funkcje w smartfonach marki Motorola

Zamiast powielać to, co oferuje system Android, Motorola tworzy niepowtarzalne funkcje, dzięki którym ze smartfonów —
od moto e po motorola razr — korzysta się jeszcze przyjemniej. Użytkownicy mogą zoptymalizować działanie oprogramowania Motoroli w systemie Android na pięć sposobów:

 1. Łatwa zmiana platformy. Google upraszcza przechodzenie z urządzeń z systemem iOS na urządzenia z Androidem. Po utworzeniu kopii zapasowej na Dysku Google użytkownicy obu systemów mogą szybko przenosić dane do nowego urządzenia.
  Motorola i Google opracowały nowy sposób konfiguracji urządzenia i migracji danych do wprowadzonych niedawno na rynek modeli moto g¹⁰⁰, moto g⁵⁰, moto g³⁰ i moto g¹⁰. Nowe funkcje działają szybciej i są łatwiejsze w
  użyciu, a użytkownicy smartfonów Motoroli mogą bezpośrednio przenosić dane ze starych urządzeń przy użyciu przewodu USB.
 2. Personalizacja. Oprogramowanie Google i Motoroli umożliwia łatwą personalizację działania smartfona. Urządzenie z Androidem nabiera bardziej osobistego charakteru: od zmiany tapet i tworzenia widżetów po dostosowywanie powiadomień. Dzięki My UX Motorola umożliwia synchronizowanie oprogramowania tak, by działało w sposób jeszcze bardziej intuicyjny i osobisty. Na komfort obsługi urządzeń Motoroli składają się
  akcje gestów Moto, takie jak włączanie latarki gestem potrząsania czy włączanie aparatu przez pokręcenie nadgarstkiem. Dotyczy to także wprowadzonego niedawno Centrum tapet interaktywnych, które umożliwia tworzenie własnych tapet na różne sposoby.
 3. Asystent głosowy. W wybranych urządzeniach Motoroli jest specjalny przycisk umożliwiający aktywację Asystenta Google w dowolnej chwili.
 4. Połączenia wideo. Dzięki nowo wprowadzonej platformie Ready For Motorola poszła o krok dalej w kwestii wideorozmów — teraz można mieć wrażenie przebywania z rozmówcą w jednym pomieszczeniu. Ready For umożliwia wybór głównego obiektywu o rozdzielczości 64 MP, dzięki któremu każda scena prezentuje się wyraźnie
  i w żywych kolorach, lub ultraszerokokątnego obiektywu 16 MP, który umożliwia uchwycenie w kadrze większej liczby osób i komfortowe prowadzenie grupowych połączeń wideo.
 5. Zabezpieczenia. Narzędzia i ustawienia prywatności Androida zapewniają użytkownikom kontrolę
  nad danymi lokalizacji, uprawnieniami i innymi ustawieniami. Dzięki dodaniu czytników linii
  papilarnych i rozpoznawania twarzy w różnych urządzeniach Motoroli z Androidem użytkownicy
  mogą mieć pewność, że ich informacje są lepiej chronione. Zabezpieczenia ThinkShield for Mobile
  w smartfonach Motoroli idą jednak o krok dalej. Bezpieczeństwo odgrywa główną rolę w naszych
  działaniach, a ThinkShield for Mobile oferuje użytkownikom zabezpieczenia, łatwość zarządzania,
  produktywność i obsługę klasy biznesowej.

źródło: Motorola
czytane: 1173

Androidasystent głosowyfunkcjeMotorolaoprogramowaniepersonalizacjaready forzabezpieczenia

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

top