Quantcast

adplus-dvertising
Strona główna » ciekawostki » Nowa linia produktów Surface, opracowanych z myślą o Windows 11

23.09.2021

Nowa linia produktów Surface, opracowanych z myślą o Windows 11

Każda nowa odsłona systemu Windows przynosi również kolejną generację innowacji sprzętowych. U progu premiery systemu Windows 11 Microsoft rozszerzył oferty linii Surface o nowe urządzenia. Nasza nowa linia obejmuje:

Surface Laptop Studio

Laptop Studio jest najmocniejszym urządzeniem z linii Surface, stworzonym jako idealne narzędzie dla deweloperów, profesjonalistów z branży kreatywnej, weekendowych graczy i projektantów. W jednym urządzeniu łączy moc sprzętów stacjonarnych, mobilność laptopa oraz możliwości kreatywne. Surface Laptop Studio został wyposażony w ultra-trwały zawias Dynamic Woven, który ułatwia przechodzenie do różnych trybów pracy:

  • w trybie laptopa oferuje pełnowymiarową klawiaturę oraz touchpad Precision Haptic.
  • w trybie Stage jego 14.4-calowy ekran dotykowy jest wysunięty do przodu, oferując układ do grania, streamowania czy prowadzenia prezentacji dla klientów.
  • w trybie Studio dostarcza optymalnej powierzchni do rysowania, pisania czy innych kreatywnych zastosowań.

Dodatkowo pod klawiaturą przygotowano miejsce na pióro Surface Slim Pen 2, mocowane za pomocą magnesu. Mocy dostarcza procesor Intel Core H35 11. generacji i karta graficzna NVIDIA GeForce GPU Surface. Surface Laptop Studio jest dostępny w przedsprzedaży na wybranych rynkach w cenie od 1599.99 dolarów.

Surface Slim Pen 2

Prosta i przyjemna obsługa pióra cyfrowego sprawia, że można zapomnieć o technologii stojącej za nim. Dzięki Slim Pen 2 użytkownik intuicyjnie rozpoczyna rysować po ekranie, dając się wciągnąć w proces twórczy.

Za sprawą zerowej siły nacisku i minimalnej latencji Surface Slim Pen 2 zapewnia jeszcze większą precyzję i kontrolę tworzenia. Zaprojektowana na nowo, ostrzejsza końcówka umożliwia dokładne odręczne pisanie, cieniowanie czy szkic. Pióro automatycznie ładuje się dzięki magnetycznemu mocowaniu do Laptopa Studio czy po położeniu na klawiaturze Surface Pro Signature.

Surface Slim Pen 2 wykorzystuje nowe możliwości Windows 11 oraz autorskiego procesora Microsoft G6, wykorzystanego w Surface Pro 8 i Surface Laptop Studio. W efekcie pióro wysyła sygnały dotykowe tworzące wrażenie pracy na papierze. Pióro Surface Slim Pen 2 jest dostępne w przedsprzedaży od 129.99 dolarów na wybranych rynkach.

Surface Duo 2

Surface Duo 2 to znacznie więcej niż telefon. Od integracji z Microsoft 365 i Microsoft Teams, po różne warianty rozrywki, jak TikTok, Kindle czy gry, Duo 2 umożliwia niezliczone parowanie aplikacji i wielozadaniowość. Przede wszystkim pozwala skorzystać z dowolnych dwóch aplikacji na Androida jednocześnie oraz z gier dopasowanych do podwójnego ekranu, np. Asphalt 9: Legends.

Duo 2 został wyposażony w większe 8.3” ekrany PixelSense Fusion, procesor 5G Snapdragon 888, dynamiczny aparat z trzema obiektywami, dźwięk stereo, protokół NFC do bezkontaktowych płatności oraz szereg nowych akcesoriów, które rozwijają funkcjonalność, a także zapewniają dodatkową ochronę.

Surface Duo 2 dostępny jest w kolorach białym (Glacier) i czarnym (Obsidian) w cenie od 1499.99 dolarów w przedsprzedaży na wybranych rynkach.

źródło: Microsoft
czytane: 1050

MicrosoftSurfacewindows 11

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

top