Quantcast

adplus-dvertising
Strona główna » ciekawostki » Nowa nawigacja rowerowa Mio Cyclo Discover Connect z aplikacją MioShare

16.07.2021

Nowa nawigacja rowerowa Mio Cyclo Discover Connect z aplikacją MioShare

Mio Cyclo Discover Connect jest nawigacją dedykowaną turystyce rowerowej i trekkingowej. Co więcej, dzięki najnowszej wersji aplikacji MioShare rowerzyści i miłośnicy pieszych wędrówek korzystając z urządzenia mogą bezprzewodowo synchronizować dane, wspólnie zaplanować trasę i łatwiej odkrywać nowe, warte odwiedzenia miejsca.

Nowa nawigacja rowerowa Mio Cyclo Discover Connect pomoże w odkrywać nowe szlaki. Wygląd urządzenia nawiązuje do pozostałych urządzeń z serii Discover – ma duży, kolorowy, dotykowy ekran o przekątnej 3,5 cala, pod uktórym umieszczono wygodny przycisk służący do włączenia nawigacji. Model wyposażono w Wi-Fi, które umożliwia przesyłanie danych bez użycia kabli, a wbudowany Bluetooth zapewnia dopływ powiadomień ze smartfona i portali społecznościowych. Nawigacja może pochwalić się standardem wodoodporności IPX7. Mio Cyclo Discover Connect wraz z przyssawką kosztuje 649 złotych.

Oprócz eleganckiego wyglądu, Cyclo Discover Connect może również zaskoczyć wyjątkowymi funkcjami oprogramowania. Pierwszą z nich jest NeverMiss – pozwala ona zapisać w nawigacji współrzędne tych miejsc, które użytkownik uważa za obowiązkowe do odwiedzenia na danej trasie. Kolejnym rozwiązaniem jest funkcja Surprise Me, dzięki której nawigacja wyznacza 3 różne trasy. Nawigacja jest w pełni zintegrowana z aplikacjami Komoot, RouteYou i STRAVA Route.

Dopełnieniem wszystkiego jest najnowsza wersja aplikacji MioShare, za pomocą której bezprzewodowo można skonfigurować nawigację. Pozwala ona między innymi na znajdowanie i zarządzanie trasami rowerowych i pieszych wycieczek. Integruje konto MioShare z innymi serwisami do planowania tras, takimi jak Komoot, RouteYou i STRAVA Route, przez co za pomocą jednego kliknięcia można zsynchronizować i zapisać niemal wszystkie swoje trasy. Po pobraniu aplikacji i zalogowaniu się na swój profil, użytkownicy mogą uzyskać podgląd utworzonych tras za pośrednictwem strony internetowej MioShare. Ponadto w zoptymalizowanej aplikacji MioShare, użytkownicy mogą wybierać trasę uwzględniając rodzaj aktywności, porę roku czy sposób, w jaki będzie ona pokonywana (rowerem czy pieszo). W urządzeniach z serii Cyclo Discover, które posiadają wbudowane WIFI takie przeglądanie, zapisywanie oraz dzielenie się trasą podróży może odbywać się w dowolnym momencie wędrówki. A po zakończeniu trasy MioShare pozwala przeglądać historię wycieczki i umożliwia udostepnienie jej w mediach społecznościowych.

 

źródło: Mio
czytane: 1175

AplikacjaMiomio cycle discover connectmiosharenawigacja rowerowa

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

top