Quantcast

adplus-dvertising
Strona główna » ciekawostki » Nowe konsole Xbox w w dobrych cenach w Polsce – kiedy premiera i w co na nich pogramy?

12.09.2020

Nowe konsole Xbox w w dobrych cenach w Polsce – kiedy premiera i w co na nich pogramy?

Na 10 listopada Xbox zapowiedział premierę konsol nowej generacji. Marka zaprezentowała również efekty współpracy z Electronic Arts, wprowadzając najlepsze tytuły EA do Xbox Game Pass Ultimate i Xbox Game Pass na PC.

Zarówno Xbox Series X, najszybsza i najpotężniejsza konsola, jak i Xbox Series S, w pełni cyfrowe rozwiązanie, zapewniające prędkość i wydajność następnej generacji zamknięte w najmniejszym Xboxie w historii, ujrzy światło dzienne już 10 listopada. Oferta przedsprzedażowa na obie konsole ruszy 22 wrzenia. Xbox Series S dostępny będzie w cenie 1 349 zł, za Xbox Series X 2 249 zł.

Użytkownicy Xbox Game Pass Ultimate i Xbox Game Pass na PC otrzymają, bez dodatkowych kosztów, dostęp do usługi EA Play już tej jesieni. Oznacza to, że członkowie Ultimate będą mogli cieszyć się ofertą EA Play na konsolach Xbox One, Xbox Series X i S oraz na urządzeniach z Windows 10.

 Program Xbox All Access już tej jesieni obejmie 12 rynków. Dzięki niemu użytkownicy mogą wybrać Xboxa odpowiadającego ich potrzebom oraz 24 miesięczne członkostwo Xbox Game Pass Ultimate (dostęp do przeszło 100 gier trybu online multiplayer za pośrednictwem Xbox Live Gold). W Polsce Xbox All Access wystartuje najpierw w ramach zestawów z konsolą Xbox One S w cenie 99 zł miesięcznie.

Jakie tytuły gier będą dostepne na konsole Sbox X  i Xbox S? Potwierdzono takie tytuły jak Assassin’s Creed: Valhalla, Destiny 2: Beyond Light, DiRT 5, Forza Horizon 4, Gears Tactics, Tetris Effect: Connected, The Falconeer, Watch Dogs: Legion czy Yakuza: Like a Dragon.

źródło: Xbox, PPE
czytane: 1490

MicrosoftpremieraXbox

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

top