Quantcast

adplus-dvertising
Strona główna » ciekawostki » Nowe modele słuchawek Jabra z serii Elite 85t

12.01.2021

Nowe modele słuchawek Jabra z serii Elite 85t

Słuchawki douszne Elite 85t z ANC miały swój debiut w październiku 2020 r. w kolorze tytanowo-czarnym. Teraz producent dodał cztery nowe kolory: złoto-beżowy, miedziano-czarny oraz czarny i szary. 

Słuchawki douszne Jabra Elite 85t zapewniają znakomitą jakość dźwięku zarówno użytkownikowi, jak i jego rozmówcy, a to za sprawą technologii 6 mikrofonów (po trzy na każde ucho: dwa z zewnątrz i jeden wewnątrz). Mikrofony położone wewnątrz i na zewnątrz słuchawek dousznych umożliwiają działanie funkcji Jabra Advanced ANC, która nie ogranicza się tylko do jej włączania i wyłączania, lecz zapewnia bardziej spersonalizowane wrażenia.

12-milimetrowe głośniki w słuchawkach Jabra Elite 85t emitują donośny dźwięk z mocnymi basami, a dzięki półotwartej konstrukcji, która ogranicza efekt „zatyczek do uszu”, zwiększa się komfort ich noszenia. Wkładki douszne mają owalny kształt, który zapewnia lepszą szczelność i lepiej utrzymuje je w uchu. Słuchawki z włączoną funkcją ANC działają na baterii przez nawet 5,5 godziny lub do 25 godzin przy użyciu kompaktowego etui ładującego. Są też zgodne ze standardem bezprzewodowego ładowania Qi.

Słuchawki są dostępne w kolorach: tytanowo-czarnym (Titanium Black), złoto-beżowym (Gold Beige), miedziano-czarnym (Copper Black), czarnym (Black) i szarym (Grey). Dostępność nowych kolorów słuchawek z serii Jabra Elite 85t zależy od rynku. Obecnie są już one dostępne w wybranych sieciach handlowych na świecie w rekomendowanej cenie producenta 229 euro. W Polsce trafią one do sprzedaży w pierwszym kwartale 2021 roku.

źródło: Jabra
czytane: 744

ANCjabra

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

top