Quantcast

adplus-dvertising
Strona główna » ciekawostki » Nowe, prawdziwie bezprzewodowe słuchawki WF-1000XM4 od Sony

12.06.2021

Nowe, prawdziwie bezprzewodowe słuchawki WF-1000XM4 od Sony

Portfolio bezprzewodowych słuchawek Sony powiększyło się o nowy model, WF-1000XM4. Wyznaczają one nowy poziom systemu redukcji hałasu za sprawą procesora V1 i układu QN1e, 6-milimetrowego przetwornika akustycznego, w którym o 20 procent zwiększono objętość magnesu, wkłądek dousznych ze specjalnej pianki poliuretanowej oraz pary mikrofonów pomagających precyzyjnie wytłumić zewnętrzne hałasy. Pasują do każdego ucha i dostosowują działanie do sytuacji. Dzięki kodekowi Sony LDAC słuchawki obsługują bezprzewodowy dźwięk o wysokiej rozdzielczości, a dzięki podatnym membranom zapewniają bogaty bas.

Dzięki funkcji Speak-to-Chat użytkownik może prowadzić krótkie rozmowy bez wyjmowania słuchawek z uszu. Gdy użytkownik zacznie mówić do innej osoby, słuchawki automatycznie wstrzymają odtwarzanie i wyłączą blokowanie dźwięków z otoczenia. Umożliwi to rozmowę bez zdejmowania słuchawek, z zajętymi rękami itp. Po zakończeniu rozmowy z powrotem włącza się muzyka. Słuchawki WF-1000XM4 można też przełączyć w tryb „Quick Attention”, pozwalający wysłuchać komunikatu lub zamienić z kimś dwa słowa. W tym celu wystarczy przyłożyć palec do lewej słuchawki — powoduje to błyskawiczne zmniejszenie głośności i przepuszczenie dźwięków z zewnątrz. Zaś dzięki technologii Adaptive Sound Control słuchawki odpowiednio dostosowują ustawienia dźwięków z otoczenia, by stworzyć idealne warunki słuchania (np. w czasie lotu samolotem lub na siłowni).

 

Akumulator w słuchawkach wystarcza na 8 godzin pracy. Dodatkowych 16 godzin można uzyskać dzięki etui z funkcją ładowania. W razie pośpiechu 5-minutowe ładowanie umożliwi słuchanie nawet przez 60 minut. Technologia Qi umożliwia ładowanie słuchawek bez używania przewodów. Co więcej, słuchawkom WF-1000XM4 nie zaszkodzi pot ani pryskająca wodą. Mogą pochwalić się stopniem ochrony przed wodą IPX4. Z kolei opakowanie opisywanego akcesorium nie zawiera plastiku. Odzwierciedla odpowiedzialną społecznie filozofię „Stworzone do przetworzenia”. 99% papieru używanego w opakowaniu, z wyjątkiem naklejek, powstaje z materiałów pochodzących z recyklingu lub zrównoważonych ekologicznie tworzyw, opracowanych specjalnie dla Sony.

Słuchawki są dostarczane z wkładkami dousznymi izolującymi od zewnętrznych hałasów (w 3 rozmiarach) oraz przewodem USB-C do ładowania. Słuchawki WF-1000XM4 będą dostępne w kolorze czarnym i srebrnym. Ich sprzedaż rozpocznie się w czerwcu 2021 r.

źródło: Sony
czytane: 760

Qisłuchawki bezprzewodoweSonyTWS

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

top