Quantcast

adplus-dvertising
Strona główna » ciekawostki » Odkurzacze Yeedi na Allegro – 7 czerwca w niższych cenach

04.06.2021

Odkurzacze Yeedi na Allegro – 7 czerwca w niższych cenach

Na dzień 7 czerwca zaplanowano promocję robotów sprzątających yeedi na Allegro. Będą oferowane z 15-procentowym rabatem i darmową wysyłką do klienta.

 

Yeedi K650

W bardzo atrakcyjnej cenie będzie można kupić model yeedi K650, który pozwala jednocześnie odkurzać i mopować. Zapewnia większa moc – ulepszony system zasilania z mocnym ssaniem aż do podciśnienia 2000 Pa – ale zachowuje poziom hałasu na niskim poziomie – ulepszona konstrukcja redukuje hałas do 56 dB w trybie cichym. Płaski korpus odkurzacza (o wysokości 7,9 cm) pomaga dokładnie sprzątnąć powierzchnie pod meblami, a szczotki skutecznie zbierają sierść, co jest istotne zwłaszcza w okresie linienia zwierząt domowych.


yeedi k650 na Allegro w obniżonej cenie 594,15 zł (cena oryginalna: 699 zł)

 

Yeedi 2 hybrid

Drugim z urządzeń, które pojawią się na Allegro w obniżonej cenie, to Yeedi 2 Hybrid, odkurzacz, który jednocześnie odkurza i mopuje, ma inteligentną nawigację wykorzystującą technologię Visual SLAM i mocną baterię. Akumulator o pojemności 5200 mAh, działa przez 200 min bez ładowania i inteligentnie wznawia pracę w miejscu. Za skuteczność sprzątania odpowiadają dwie elastyczne szczotki krawędziowe, adaptacyjna szczotka do wielu powierzchni i podciśnienie ssania do 2500 Pa, co skutecznie odrywa, podnosi i zasysa brud, zanieczyszczenia i sierść zwierząt domowych z dywanów, podłóg drewnianych i płytek ceramicznych.

Yeedi 2 hybrid na Allegro w obniżonej cenie 976,65 zł (cena oryginalna: 1149 zł)

źródło: Yeedi
czytane: 619

allegroodkurzaczpromocjayeedi

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

top