Quantcast

adplus-dvertising
Strona główna » ciekawostki » One UI dla Samsung Galaxy Watch, Gear Sport oraz Gear S3

28.05.2019

One UI dla Samsung Galaxy Watch, Gear Sport oraz Gear S3

Najnowsze oprogramowanie to One UI, które przeznaczone jest dla urządzeń Samsung Galaxy Watch (z jego testem możecie zapoznać się tutaj), Gear Sport oraz Gear S3. Nowy interfejs (który zadebiutował w listopadzie ubiegłego roku), dostosowany do smartwatchów, ma być:

  • wyrazisty, prosty i kolorowy,
  • zaprojektowany tak, by zapewnić naturalną i wygodną obsługę
  • ograniczyć nadmiar elementów wizualnych.

Najnowsza wersja oferuje także nowe warianty tarcz zegarka, lepszą optymalizację pracy baterii i poprawione funkcje monitorowania stanu zdrowia w ramach Samsung Health.

Aktualizacja oferuje ponadto uproszczone i bardziej wizualne ustawienia, umożliwiając łatwiejszą personalizację urządzenia i kontrolę nad nim. Odświeżony interfejs zapewnia nowe ustawienia, w tym:

  • możliwość włączania i wyłączania opcji aktywacji dotykowej,
  • możliwość sterowania częstotliwością codziennych powiadomień i tym, kiedy się pojawiają,
  • możliwość włączania i wyłączania trybu Goodnight zależnie od indywidualnych preferencji użytkownika.  

Z Galaxy Store można także pobrać liczne nowe tarcze zegarka – wcześniej dostępne wyłącznie na Galaxy Watch Active – które pozwolą spersonalizować urządzenie.

Istotna jest również poprawiona optymalizacja pracy baterii. Aby wydłużyć jej żywotność, urządzenie automatycznie wyłączy pracujące w tle aplikacje i zmieni ustawienia, które mogą zużywać zbyt dużo energii. Użytkownicy mogą ponadto spersonalizować ustawienia oszczędności energii, w tym jasności i czasu, po upływie którego ekran wygasa, aby uzyskać najlepsze możliwe działanie baterii, nie tracąc na jakości doświadczeń z użytkowania.

 

źródło: Samsung
czytane: 1443

aktualizacjaGalaxy WatchoprogramowanieSamsungsmartwatch

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

top