Quantcast

adplus-dvertising
Strona główna » ciekawostki » Opłacalność w sprzątaniu – odkurzacze yeedi w niższych cenach na Aliexpress

05.03.2021

Opłacalność w sprzątaniu – odkurzacze yeedi w niższych cenach na Aliexpress

Odkurzacze automatyczne to coraz popularniejsze urządzenia, które doskonale wyręczają nas w codziennych obowiązkach. Spośród dostępnych marek największą rozpoznawalność zyskała Roomba. Jednak urządzenia tej firmy zdecydowanie nie należą do najtańszych. I tutaj wchodzi marka yeedi, której odkurzacze są wielofunkcyjne, ładne i wydajne, a przede wszystkim niedrogie. Stanowią świetną alternatywę dla dość kosztownych iRobotów. A od przyszłego tygodnia będą sprzedawane w niższych cenach na Aliexpress. Tym bardziej warto skorzystać.

Odkurzacze autonomiczne to nie tylko Roomba

Jeśli zapytamy Polaków, jakie znają marki odkurzaczy automatycznych, to najprawdopodobniej wymienią iRobota i Roombę. Może  później przyjdzie im na myśl Xiaomi, Neato czy ILife. A tymczasem jest tyle innych opcji na wyciągnięcie ręki. Jeśli nie obawiacie się kupowania przez Aliexpress, to warto postawić na firmę yeedi, która oferuje odkurzacze o świetnych możliwościach w stosunku do ceny. A od 8 do 13 marca producent oferuje na Aliexpress specjalne promocje na swoje modele.

Urządzenia yeedi na Aliexpress

I tak yeedi k650, automatyczny, niedrogi odkurzacz z funkcją mopowania, oferowany jest z kilkunastodolarowym rabatem – jego cena to to 152,99 dolarów, czyli około 590 złotych. Urządzenie znajdziecie tutaj.

Równie dobry wyborem będzie yeedi k700 – kompaktowy, prosty robot z funkcją odkurzania i mopowania, który cechuje się dobrą żywotnością baterii – oferowany będzie za 194,28 dolarów, czyli niecałe 750 złotych. Można go kupić tutaj.

W sprzedaży na chińskim Allegro jest również najnowszy produkt, który łączy wszystko to, co najlepsze w autonomicznych, wielozadaniowych odkurzaczach – yeedi 2 hybrid. Bierze to, co najlepsze w poprzednich modelach, ale udostępnia też wiele nowych funkcjonalności (m.in. technologię Visual SLAM, umożliwiającą utworzenie i zapamiętanie mapy domu) i ma znacznie lepsze parametry pracy. Na dniach możecie spodziewać się też jego recenzji 🙂 yeedi 2 hybrid oferowany jest z rabatem wynoszącym 27 dolarów, dzięki czemu jego cena to 253,60 dolarów – to niecałe 980 złotych! Urządzenie można zamówić tutaj  – wysyłane zostanie (podobnie jak inne produkty yeedi) z magazynu w Polsce z 3-dniowym terminem dostawy.

źródło: yeedi
czytane: 832

aliexpressobniżki cenodkurzacz automatycznyodkurzaniepromocjasprzątanieyeedi

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

top