Quantcast

adplus-dvertising
Strona główna » ciekawostki » Oppo Watch League of Legends – limitowana edycja dostępna w Chinach

01.11.2020

Oppo Watch League of Legends – limitowana edycja dostępna w Chinach

W lipcu bieżącego roku firma OPPO rozpoczęła swoją przygodę ze smartwatchami – wypuszczono pierwszy w historii zegarek Oppo Watch. Wkrótce po premierze w Europie, inteligentny zegarek pojawił się w globalnej sprzedaży z ceną 200 dolarów. Zapowiedziano też limitowaną edycję, nawiązującą do League of Legends – teraz zapowiedź stała się faktem i Oppo Watch League of Legends jest już do kupienia w Chinach.

Gadżet nawiązuje do postaci Akali, Skrytej Zabójczyni . Do smartwatcha dołączony jest pasek z motywem Akali w dwóch odcieniach zieleni. Dodatkowo na jednej części paska jest napis Akali, a na drugiej napis „Too Fast Too Good”. Nawet domyślna tarcza zegarka jest zgodna z motywem Akali – przedstawia postać w jej charakterystycznym stroju, z sierpem. Są tez preinstalowane inne, spersonalizowane tarcze. Zegarek Oppo z limitowanej edycji jest zapakowany w duże zielone pudełko.

Bateria w smartwatchu zapewnia do 40 godzin pracy w trybie inteligentnym lub około 21 dni w trybie czuwania. Urządzenie wspiera bezprzewodowe ładowanie VOOC flash, które uzupełnia baterię do 46% w zaledwie 15 minut. Z frontu zegarka znajduje się elastyczny wyświetlacz HyperBoloid o przekątnej 1,91 cala z zakrzywionymi krawędziami.

źródło: Gizchina
czytane: 1333

Chinyinteligentny zegareklimitowana edycjaoppooppo watchsmartwatch

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

top