Quantcast

adplus-dvertising
Strona główna » ciekawostki » OPPO z prezentami z okazji Dnia Dziecka

27.05.2021

OPPO z prezentami z okazji Dnia Dziecka

Z okazji Dnia Dziecka przez 6 dni smartfon OPPO Reno5 Lite będzie dostępny w specjalnym zestawie z inteligentną opaską OPPO Band oraz bezprzewodowymi słuchawkami OPPO Enco W11. W ten sposób w cenie smartfona o wartości 1599 zł można otrzymać w prezencie akcesoria o wartości ponad 300 zł.
Każdy, kto między 27 maja, a 1 czerwca kupi model OPPO Reno5 Lite, otrzyma zestaw produktów, będących świetnym uzupełnieniem dla smartfona. Po pierwsze to opaska OPPO Band, poza monitorowaniem szeregu parametrów zdrowotnych i związanych z aktywnością fizyczną (natlenienia krwi, tętna, snu, kroków itd.) pozwala też na odbieranie wiadomości i powiadomień o połączeniach przychodzących oraz sterowanie odtwarzaniem muzyki. Z kolei bezprzewodowe słuchawki OPPO Enco W11 gwarantują stabilność sygnału, oraz doskonałą jakość dźwięku, odporną na zakłócenia. Mają funkcję eliminacji szumów podczas połączeń, zmniejszającą niepożądany hałas nawet w zatłoczonych miejscach. Dzięki spełnionym wymogom normy IP55, potwierdzającej odporność na wodę i kurz, sprawdzą się na siłowni czy podczas biegania w deszczu.
Promocyjny zestaw z Reno5 Lite, opaską OPPO Band oraz słuchawkami OPPO Enco W11 będzie dostępny w cenie 1599 złotych – czyli o ponad 300 złotych taniej, niż wynosi nominalna cena urządzeń znajdujących się w zestawie. Oferta dostępna jest w popularnych sklepach internetowych oraz w wybranych stacjonarnych punktach sprzedaży.

źródło:
czytane: 668

dzień dzieckaopaskaoppopromocjasłuchawkismartfonzestaw

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

top