Quantcast

adplus-dvertising
Strona główna » ciekawostki » Panasonic liderem – i to już po raz osiemnasty

17.12.2019

Panasonic liderem – i to już po raz osiemnasty

W Europie, w segmencie wzmocnionych tabletów i notebooków, już 18 rok z rzędu liderem jest nim Panasonic Toughbook – tak wynika z badania przeprowadzonego przez firmę analityczną VDC Research.

 

Panasonic pozostał wyraźnym liderem na europejskim rynku wytrzymałych notebooków z 51-procentowym udziałem w rynku pod względem sprzedaży.  W tym segmencie stale rozwija swoją ofertę (na przykład kilka miesięcy temu pokazano nowy model notebooka, Toughbook 55) i  pracuje nad maksymalnym dopasowaniem oferty do potrzeb odbiorców (tutaj trzeba wspomnieć o możliwości samodzielnego skonfigurowania urządzenia i obecności przełącznika Switch, Fit & Click).

Pomimo rosnącej konkurencji Panasonic pozostaje liderem także na rynku wytrzymałych tabletów – z udziałem 41%. Tym samym Panasonic ma większy udział w sprzedaży wytrzymałych tabletów od czterech najbliższych konkurentów łącznie. W tym obszarze firma skupiła się na wprowadzaniu nowych zintegrowanych funkcji zwiększających możliwości tabletów, takich jak kamera termowizyjna.

źródło: Panasonic
czytane: 1161

europanotebookPanasonicruggedtabletToughbook

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

top