Quantcast

adplus-dvertising
Strona główna » ciekawostki » Pierwsza kamera, która zlokalizuje auto i zewidencjonuje przejazd

17.06.2021

Pierwsza kamera, która zlokalizuje auto i zewidencjonuje przejazd

Mio MiVue 818 to najnowszy wideorejestrator marki Mio, który oprócz przydanych i cenionych funkcji z dotychczasowych urządzeń producenta wprowadza dwie zupełnie innowacyjne – „znajdź mój pojazd” oraz ewidencję przebiegu trasy.

To pierwszy wideorejestrator na polskim rynku  który z dokładnością do kilku metrów  pozwala zlokalizować  auto i  doprowadzić  do niego. Funkcja ta przyda się szczególnie na dużych  parkingach i szybko pozwali odszukać miejsce, w którym użytkownik zaparkował auto. Wystarczy zainstalować i włączyć aplikację MiVue Pro App i połączyć telefon za pomocą Bluetooth z wideorejestratorem. Kamera wyśle do telefonu współrzędne miejsca, gdzie zostawiony został samochód. Aplikacja wytyczy – z dokładnością do kilku metrów – drogę do miejsca, gdzie znajduje się samochód.

Co więcej, MiVue 818 pozwoli wygenerować  pdf z tzw. kilometrówką, która informuje ile w danym dniu zostało przejechanych kilometrów i w jakim czasie. Są to informacje szczególnie przydatne przy rozliczeniu użytkowania  służbowych samochodów. Wystarczy sparować smartfon za pomocą Bluetooth i dedykowanej aplikacji Mio z MiVue 818, a następnie uruchomić funkcję.

Oprócz powyższych funkcji Mio MiVue 818 posiada rozwiązania, które z pewnością ułatwią prowadzenie samochodu. Pierwsza z nich polega na informowaniu kierowcy, że zbliża się do fotoradaru. Kolejnym unikatowym rozwiązaniem jest system zarządzania przejazdem przez odcinkowy pomiar prędkości. W trakcie przejazdu przez taki odcinek kierowca otrzyma alert dźwiękowy oraz świetlny informujący o tym, że auto znajduje się w strefie pomiaru lub się do niej zbliża. Podobne powiadomienie otrzyma w sytuacji, gdy na weryfikowanym odcinku będzie poruszał się za szybko.

Mimo kompaktowego rozmiaru rejestrator jazdy posiada duży czytelny wyświetlacz o przekątnej 2,7’ cala. Aby był jak najbardziej dyskretny do zestawu dołączony został uchwyt montowany za pomocą taśmy 3M. Dla tych użytkowników, którzy jednego wideorejestratora używają w wielu autach producent tak skonstruował Mio MiVue 818, by można było ją zamocować na uchwycie z przyssawką znanym z innych modeli Mio. Produkt dostępny jest u partnerów handlowych w cenie 649 złotych.

źródło: Mio
czytane: 746

Miosamochódwideorejestrator

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

top