Quantcast

adplus-dvertising
Strona główna » ciekawostki » Promocja na bezprzewodowe słuchawki OPPO

24.06.2020

Promocja na bezprzewodowe słuchawki OPPO

Do 12 lipca dwa modele słuchawek producenta można kupić w promocyjnych cenach za pośrednictwem oficjalnego sklepu marki na Allegro. Promocją objęte zostały modele Enco Free i Enco W31, które można kupić odpowiednio za 399 oraz 299 złotych.

OPPO Enco Free

 Słuchawki zaprojektowano tak, by uzyskać jak najlepsze doświadczenia podczas korzystania ze sprzętu. Dzięki temu współgrają one z urządzeniem mobilnym w sposób, który przeniesie posiadacza na nowy poziom wolności użytkowania. Wyposażono je w ultra-dynamiczne głośniki i opatentowane technologie, które wydobędą szczegóły, wzmocnią basy oraz zwiększą zakres dynamiczny odtwarzanej muzyki.
Podkreślić trzeba też intuicyjną, dotykową obsługę. Dzięki temu można bez wyjmowania telefonu z kieszeni odebrać połączenie, włączać i wyłączać muzykę czy regulować głośność. Akcesorium zapewnia długi czas pracy, dzięki czemu można cieszyć się muzyką nawet do 25 godzin lub 15-godzinnym czasem połączenia podczas noszenia słuchawek razem z etui do ładowania oraz odtwarzaniem muzyki do 5 godzin lub 3-godzinnym czasem połączenia bez niego. Warto także dodać, iż słuchawki OPPO Enco Free spełniają normę IPX4, co znaczy, iż są odporne na wodę i wilgoć.

OPPO Enco W31

To nowy model słuchawek TWS od OPPO. Mają opływowy, ergonomiczny kształt, dzięki czemu są wygodne w noszeniu. Sam dźwięk został także ulepszony dzięki wzmocnionym niskim i wysokim tonom oraz dodatkowym, wbudowanym mikrofonom. Skuteczną redukcję hałasu z zewnątrz zapewnia natomiast współpraca z algorytmem AI, co znacznie polepsza jakość rozmów telefonicznych.
Słuchawki charakteryzują także świetne parametry funkcjonalne, w tym technologia redukcji opóźnień dźwięku. Gwarantują opóźnienie przekazania sygnału na poziomie niższym niż większość konkurencyjnych modeli, dzięki systemowej optymalizacji oraz zastosowaniu binauralnej transmisji dźwięku. Opóźnienie dźwięku jest więc praktycznie niezauważalne i użytkownicy mogą bez zakłóceń oglądać filmy i grać w swoje ulubione gry. Ponadto dzięki nowoczesnym technologiom i wykorzystanym w głośnikach materiałom wysokiej jakości odtwarzają one wierny dźwięk, zwiększając zasięg wysokich częstotliwości i redukując zniekształcenia przy tych niskich. Wysokie częstotliwości brzmią wyraźniej, a niskie głębiej i mocniej.
Słuchawki oferują także dwa tryby audio – zbalansowany i wzmacniający basy oraz obsługują tryby AAC i SBC.
Podobnie jak w modelu OPPO Enco Free model ten spełnia normę IP54, która zapewnia o odporności urządzenia na wilgoć i wodę oraz kurz.

źródło: informacja prasowa OPPO
czytane: 1862

oppopromocjasłuchawkiTWS

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

top