Quantcast

adplus-dvertising
Strona główna » ciekawostki » Promocja na sprzęty Mio – akcja „Cashback”

24.10.2020

Promocja na sprzęty Mio – akcja „Cashback”

Marka Mio rozpoczyna akcję „Cashback”, dzięki której konsumenci mogą otrzymać do 250 zł zwrotu za sprzęt Mio – nawigacje i wideorejestratory – objęty promocją. 21 produktów i nawet 250 złotych rabatu – tak w skrócie można podsumować tegoroczną edycję akcji „Cashback”. Ideą promocji jest częściowy zwrot pieniędzy za zakup wybranego produktu objętego promocją. Jednym z najważniejszych warunków akcji „Cashback” jest zakup sprzętu na terenie Polski oraz od polskiego dystrybutora.

W promocji biorą udział najlepsze i najpopularniejsze modele jak chociażby jedyny na rynku wideorejestrator na motocykl Mio MiVue M7560D (taniej o 250 zł), czy przedstawiciel najnowszej serii nawigacji rowerowych do jazdy miejskiej oraz turystyki rowerowej Mio Cyclo Discover Plus (taniej o 200 zł). W promocji dostępny jest także model MiVue 798 Dual, który posiada system wspomagania kierowcy ADAS – FCWS (układ ostrzegania przed kolizją z autem poprzedzającym), LDWS (układ ostrzegania o opuszczeniu pasa ruchu) i FA (ostrzeżenie o przemęczeniu) oraz Stop&Go (informuje, że pojazd przed nami ruszył).

Co zrobić, aby skorzystać z „Cashback”?

Należy wejść na stronę www.miocashback.pl i wypełnić znajdujący się tam formularz. Następnie wysłać paragon lub fakturę VAT wraz z numerem seryjnym produktu na adres, który został wskazany na stronie akcji. Więcej szczegółów promocji oraz regulamin można znaleźć na stronie http://www.miocashback.pl/.  Promocja trwa do 31 grudnia 2020.

Modele urządzeń, które zostały objęte promocją wraz kwotą zwracaną za ich zakup przez Mio Polska:

źródło: Mio
czytane: 850

cashbackkamera samochodowaMiopromocjawideorejestrator

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

top