Quantcast

adplus-dvertising
Strona główna » ciekawostki » Promocja z nowym smartwatchem Samsung Galaxy Watch4 w roli głównej

22.09.2021

Promocja z nowym smartwatchem Samsung Galaxy Watch4 w roli głównej

Najnowszy smartwatch Galaxy Watch4 jest dostępny w atrakcyjnej promocji. Osoby, które kupią Galaxy Watch4 lub Watch4 Classic w terminie od 20 września do 10 października 2021 mogą zyskać częściowy zwrot wydanej kwoty korzystając z promocji cashback. Akcja trwa do wyczerpania puli nagród.

Za zakup Galaxy Watch4 Classic można uzyskać zwrot w wysokości 300 złotych. Z kolei za zakup Galaxy Watch4 zwrot w wysokości 250 złotych.

Jak skorzystać z promocji?

Wystarczy dokonać zakupu smartwatcha Galaxy Watch4 albo Watch4 Classic w okresie od 20 września do 10 października 2021. Następnie zgłosić się do udziału w promocji, wypełniając formularz dostępny na stronie internetowej zwrot-gw4.samsung.pl w terminie od 16 października 2021. Do formularza należy załączyć dowód zakupu urządzenia oraz zdjęcie opakowania (kartonowego  pudełka) po  produkcie z widocznym  na  zdjęciu miejscem  po  wyciętej  naklejce  z  kodem kreskowym oraz zdjęcie wyciętego fragmentu pudełka z kodem kreskowym. Wypłata nagrody nastąpi w ciągu 21 dni kalendarzowych od daty pozytywnej weryfikacji zgłoszenia.

Pula zwrotów w promocji jest ograniczona. Uczestnik może otrzymać tylko jedną nagrodę. Promocja trwa do 10 października 2021 lub do wyczerpania puli nagród. O przyznaniu nagrody decyduje termin zgłoszenia do promocji. Szczegółowe warunki oraz regulamin promocji można znaleźć na stronie: zwrot-gw4.samsung.pl.

źródło: Samsung
czytane: 1525

Galaxy WatchSamsungsmartwatch

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

top