Quantcast

adplus-dvertising
Strona główna » ciekawostki » Przedsprzedaż serii Huawei Watch 3 i konkurs dla fanów piłki nożnej

12.06.2021

Przedsprzedaż serii Huawei Watch 3 i konkurs dla fanów piłki nożnej

Huawei Watch 3 i Watch 3 Pro – najnowsze flagowe smartwatche marki działające w oparciu o system operacyjny HarmonyOS – zostały zaprezentowane 2 czerwca podczas globalnej premiery. Ich przedsprzedaż ruszy 17 czerwca, wtedy też Huawei ogłosi szczegóły polskiej oferty dla obu najnowszych smartwatchy.

Oczekiwanie na ten dzień można skrócić biorąc udział  w konkursie dla fanów piłki nożnej w Społeczności Huawei, w którym do zdobycia są koszulki z autografem ambasadora marki Roberta Lewandowskiego. Aby je zdobyć, wystarczy w poście konkursowym: https://consumer.huawei.com/pl/community/details/topicId_59982/ odpowiedzieć na pytanie „Jakie sytuacje sportowe powodują, że twój puls sięga zenitu?”. Odpowiedzi można umieszczać w formie tekstu, grafiki, zdjęcia, wideo lub kolażu. Koszulką zostanie nagrodzonych 10 najciekawszych i najbardziej kreatywnych prac. Konkurs potrwa do 16 czerwca.

Co wyróżnia nową serię Huawei Watch 3?

Przede wszystkim elegancki design oraz mnogość inteligentnych funkcji – w tym nowości, które nie były dostępne w poprzednich modelach marki. Tarcza zegarków z serii Watch 3 pokryta jest wysokiej jakości szkłem, a dzięki zastosowaniu nanopowłoki ochronnej, wyświetlacz jest odporny na zarysowania i ślady odcisków palców.

Spód koperty w Huawei Watch 3 Pro wykonany jest z ceramicznego materiału – dzięki temu jego powierzchnia jest przyjazna w dotyku i gładka, co pomaga w stałym i dokładnym monitorowaniu tętna. Tarcza zegarka wykonana jest ze stopu tytanu klasy lotniczej, połączonego z kryształami szafiru, co gwarantuje najwyższą jakość i trwałość. Obrotowy pierścień 3D umożliwia wygodne i precyzyjne powiększanie i pomniejszanie obrazów oraz sterowanie opcjami menu. Bateria w Watch 3 Pro działa nawet do 3 tygodni na jednym ładowaniu w trybie ultra, 7 dni w trybie LTE oraz 5 dni w trybie smart (podczas korzystania z funkcji eSIM). Model Watch 3 w trybie ultra umożliwia do 2 tygodni pracy na jednym ładowaniu, natomiast w przypadku korzystania z eSIM – do 3 dni.

W obydwu modelach, zaledwie 10 minut bezprzewodowego ładowania pozwala na doładowanie baterii do 20% i 15 godzin pracy w trybie LTE. Smartwatche obsługują również tryb SOS, dzięki któremu w nagłych przypadkach można połączyć się telefonicznie z lokalnymi służbami ratunkowymi. Urządzenia wyposażone są w funkcje umożliwiające śledzenie informacji o taksówkach czy statusu lotu podczas podróży, bez konieczności wyjmowania smartfona.

 

Smartwatche z serii Watch 3 obsługują aż 100 trybów sportowych, w tym 19 profesjonalnych dyscyplin, 12 rodzajów aktywności na świeżym powietrzu oraz 7 treningów halowych. Urządzenia rejestrują kluczowe dane takie jak czas trwania treningu, spalone kalorie, tętno, postęp ćwiczeń czy czas regeneracji. Huawei Watch 3 i Watch 3 Pro wyposażone są w precyzyjny czujnik, który wykrywa temperaturę skóry na nadgarstku oraz temperaturę otoczenia, dzięki czemu monitoruje zmiany temperatur i wyświetla przypomnienia, jeśli istnieje ryzyko wystąpienia gorączki.

źródło: Huawei
czytane: 981

Huaweinowośćprzedsprzedażsmartwatch

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

top