Quantcast

adplus-dvertising
Strona główna » ciekawostki » Ranking najseksowniejszych bohaterów z gier

19.02.2021

Ranking najseksowniejszych bohaterów z gier

Pewnie każdy ma swoich ulubionych celebrytów, aktorów lub piosenkarzy – tych najseksowniejszych, najatrakcyjniejszych i najbardziej godnych pożądania. Ale dla tych, którzy bardziej skupieni są na grach wideo, podobne uczucia budzą bohaterowie z najpopularniejszych gier.

Przez lata Lara Croft była najseksowniejszą kobiecą postacią z gier wideo – ale czy nadal zajmuje pierwsze miejsce, niemal 25 lat po rynkowym debiucie? A co z najseksowniejszą męską postacią z gry wideo? Czy będzie to Geralt z Rivii z serii Wiedźmin? Oto kilka najseksowniejszych męskich i żeńskich postaci z gier wideo, wybranych według fanów i liczby wyszukiwań w Google.

Wśród żeńskich postaci wygrywa Lara Croft – poniżej pierwsza trójka, a na tej stronie znajdziecie znacznie dłuższa listę najseksowniejszych żeńskich postaci.

Wśród męskich postaci był szeroki wybór, a na pierwszym miejscu, głosami wielbicieli i liczby zapytać w Google – wygrał Link z gry Legend of Zelda. Pełną listę z pozostałymi postaciami płci męskiej znajdziecie na tej stronie.

 

źródło: GoodLuckMate
czytane: 1558

gamingranking

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

top