Quantcast

adplus-dvertising
Strona główna » ciekawostki » Razer Anzu – pierwsze inteligentne okulary nie tylko dla graczy

09.03.2021

Razer Anzu – pierwsze inteligentne okulary nie tylko dla graczy

Razer zaprezentował nowe urządzenie w swoim portfolio – pierwsze inteligentne okulary, Razer Anzu, z technologią Bluetooth, filtrami światła niebieskiego i ochroną przed słońcem dzięki soczewkom przeciwsłonecznym z polaryzacją UVA/UVB. Akcesorium wyposażone jest w Bluetooth 5.1 z bardzo niskim opóźnieniem (60 milisekund), która zapewnia czysty dźwięk. Okulary ważą poniżej 48 gramów i mają ergonomiczną konstrukcję, dzięki czemu zapewniają duży komfort.

W zależności od użytkowania żywotność baterii wynosi ponad 5 godzin. Po złożeniu okulary automatycznie przechodzą w tryb czuwania i działają przez 2 tygodnie bez konieczności ich ładowania. Razer Anzu są sterowane dotykowo – wystarczy dotknąć zausznika. Panel sterowania może służyć do sterowania muzyką, aktywowania asystenta głosowego lub odbierania połączeń. Dzięki wbudowanemu mikrofonowi można również wykonywać połączenia bezpośrednio z okularów.

Razer dostarczył też aplikację na urządzenia z Androidem i iOS. Za jej pomocą można regulować korektor, sprawdzać poziom naładowania baterii, przeprowadzać aktualizacje oprogramowania i in. Sugerowana cena okularów wynosi 209,99 euro, a soczewki zamienne kosztują 34,99 euro. Oprócz okularów i fabrycznie zamontowanych soczewek, zestaw obejmuje ściereczkę do czyszczenia, futerał i kabel do ładowania USB.

 

źródło: Razer
czytane: 834

akcesoriumBluetoothodtwarzanie muzykiokularyRazer

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

top