Quantcast

adplus-dvertising
Strona główna » ciekawostki » Rok TIDAL Premium po zakupie słuchawek Samsung Galaxy Buds+

15.09.2021

Rok TIDAL Premium po zakupie słuchawek Samsung Galaxy Buds+

Samsung wystartował w fajną promocją dla fanów muzyki. Osoby, które zdecydują się na zakup bezprzewodowych słuchawek Galaxy Buds+, mogą otrzymać w prezencie dostęp do usługi TIDAL Premium na cały rok. Promocja potrwa do 26 września 2021 roku.

Aby wziąć udział w promocji i otrzymać w prezencie roczny dostęp do usługi TIDAL Premium, wystarczy kupić słuchawki Galaxy Buds+ i zgłosić się do udziału w akcji za pośrednictwem strony internetowej. Na stronie promocja-budsplus.samsung.pl w terminie do 29.09.2021. trzeba wypełnić formularz zgłoszeniowy i załączyć dowód zakupu urządzenia. Wysyłka mailowa nagrody (kodu do usługi TIDAL Premium) nastąpi w ciągu 21 dni kalendarzach od daty pozytywnej weryfikacji zgłoszenia.

Pula nagród w promocji jest ograniczona. Uczestnik może otrzymać tylko jedną nagrodę. Promocja trwa do 26.09.2021 lub do wyczerpania puli nagród. O przyznaniu nagrody decyduje termin zgłoszenia do promocji. Kod dostępu można aktywować do dnia 31.12.2021 r. Po tej dacie stanie się nieaktywny. Po upływie okresu promocyjnego naliczana jest standardowa opłata miesięczna w wysokości 19,99 zł. Subskrypcję można anulować w każdym momencie.

źródło: Samsung
czytane: 1187

Galaxy budspromocjaSamsungsłuchawki bezprzewodoweTidal

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

top