Quantcast

adplus-dvertising
Strona główna » ciekawostki » Ruszyła przedsprzedaż Xbox Series X i S – konsol dziewiątej generacji od Microsoft

22.09.2020

Ruszyła przedsprzedaż Xbox Series X i S – konsol dziewiątej generacji od Microsoft

Już od dziś w 41 państwach na całym świecie, w tym w Polsce, można składać zamówienia na konsole nowej generacji od Microsoft. Przedsprzedaż Xbox Series X oraz Series S dostępna jest na stronie Microsoft Store oraz w najpopularniejszych sklepach z elektroniką. Sama premiera zaplanowana jest na 10 listopada. Xbox Series X można zamówić w rekomendowanej cenie 2 249 zł, zaś Xbox Series S za 1 349 zł.

 

Xbox Series X:

 

Xbox Series S:

Microsoft ujawnił również polską cenę programu Xbox All Access, za pośrednictwem którego można nabyć każdą z konsol nowej generacji z systemie ratalnym wraz z dwuletnią subskrypcją Xbox Game Pas Ultimate. W jego ramach Xbox Series S będzie do nabycia w sugerowanej cenie detalicznej 111 zł miesięcznie, zaś Xbox Series X za 148 zł miesięcznie. Usługa będzie dostępna również w Polsce. Data jej wprowadzenia zostanie niebawem potwierdzona. Warto dodać, iż już tej jesieni w ramach Game Pass Ultimate będzie dostępne członkostwo EA Play bez żadnych dodatkowych kosztów.

Co więcej, obecni subskrybenci Xbox All Access zyskują więcej elastyczności w zakresie aktualizacji do nowej serii. Oznacza to, że już teraz mogą zakupić konsole w dowolnym momencie, przy jednoczesnym spełnieniu minimalnych wymagań dotyczących płatności za upgrade.

 

źródło:
czytane: 1078

konsolaMicrosoftXbox

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

top