Quantcast

adplus-dvertising
Strona główna » ciekawostki » Samsung Odkup na Galaxy Watch – można zyskać nawet 200 złotych

16.10.2019

Samsung Odkup na Galaxy Watch – można zyskać nawet 200 złotych

Dzięki najnowszej ofercie Samsung Odkup na smartwatche Galaxy Watch można zyskać dodatkowe 200 lub 150 złotych. Promocja trwa od 14 października do 17 listopada 2019 roku (lub do wyczerpania puli voucherów).

 

Promocją objęty jest Galaxy Watch w rozmiarze 46mm oraz 42 mm. By z niej skorzystać należy kupić Galaxy Watch u wybranego partnera handlowego marki Samsung. Następnie zarejestrować urządzenie korzystając z formularza na stronie odkup-smartwatch.samsung.pl. I po 21 dniach odebrać specjalny kod, zwiększający kwotę odkupu starego urządzenia mobilnego (dotyczy wybranych smartfonów, smartwatchów i tabletów). Można zyskać do 150 zł przy zakupie Galaxy Watch 42mm albo nawet 200 zł przy zakupie Galaxy Watch 46mm. Voucher ważny jest 7 dni od jego pobrania.

Kolejnym krokiem jest sprzedaż dotychczasowego urządzenia mobilnego (smartwatch, smartfon lub tablet) za pośrednictwem strony samsung.kupimyto.pl. Lista urządzeń biorących udział w promocji, lista autoryzowanych partnerów oraz regulamin dostępne są na stronie odkup-smartwatch.samsung.pl. Pula voucherów jest ograniczona. Na model Galaxy Watch 42 mm – do 400 sztuk, natomiast na model Galaxy Watch 46 mm – do 600 sztuk.

źródło: Samsung
czytane: 1149

Galaxy Watchinteligentny zegarekpromocjaSamsung

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

top