Quantcast

adplus-dvertising
Strona główna » ciekawostki » Samsung rusza z nowym programem poleceń

11.05.2021

Samsung rusza z nowym programem poleceń

Samsung rusza z kolejną odsłoną programu poleceń. Wystarczy polecić znajomym smartfon z serii Galaxy S21 5G, by zyskać szansę na odbiór nawet do 500 złotych premii. Użytkownicy, którzy skorzystają z polecenia otrzymają aż 400 złotych zniżki na zakup urządzenia.

Teraz polecając smartfon z serii Galaxy S21 5G swoim bliskim można otrzymać 100 złotych premii za skuteczne, zakończone zakupem polecenie, a łącznie aż do 500 złotych w prezencie. Dodatkowo bliscy, którzy skorzystają z polecenia i zdecydują się na zakup, zyskują aż 400 PLN zniżki na zakup smartfonu z serii Galaxy S21 5G. Aby wziąć udział w programie, wystarczy dokonać rejestracji za pośrednictwem aplikacji Samsung Members i postępować zgodnie z instrukcjami. Promocja potrwa do 23 maja 2021 w wybranych sklepach online.

Jak skorzystać z programu poleceń i zyskać premię?

  1. Przejdź do aplikacji Samsung Members w Twoim Galaxy i zgłoś chęć uczestnictwa w programie. Otrzymasz wiadomość z linkami rejestracyjnymi dla siebie i znajomego.
  2. Przekaż link rejestracyjny znajomemu – po kliknięciu w link, znajomy zostanie przeniesiony do formularza rejestracyjnego i poproszony o wybranie preferowanego miejsce zakupu oraz zaakceptowanie regulaminu.
  3. Po dokonaniu rejestracji, znajomy otrzyma kod rabatowy do preferowanego sklepu, by dokonać zakupu online ze zniżką.
  4. Za każde polecenie zakończone zakupem (maksymalnie 5), otrzymasz premię – przelewem na numer konta bankowego – pamiętaj, aby wypełnić także swój formularz rejestracyjny!

źródło: Samsung
czytane: 710

Samsung

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

top