Quantcast

adplus-dvertising
Strona główna » ciekawostki » Samsung zwraca 550 złotych przy zakupie Galaxy Watch3

31.07.2021

Samsung zwraca 550 złotych przy zakupie Galaxy Watch3

W kolejnej letniej promocji przy zakupie dowolnego modelu z serii Galaxy Watch3 można zyskać zwrot w wysokości 550 złotych. Promocja trwa od 26 lipca do 15 sierpnia.  Aby zyskać zwrot pieniędzy, wystarczy dokonać zakupu Galaxy Watch3 i zgłosić się do udziału w akcji.

Jak wziąć udział w promocji?

  • Dokonać zakupu smartwatcha Galaxy Watch3 w okresie od od 26 lipca do 15 sierpnia u partnerów handlowych.
  • Wyciąć kod kreskowy umieszczony na opakowaniu po zakupionym produkcie.
  • Zarejestrować zakup, wypełniając formularz zgłoszeniowy w terminie do 21.08.2021. Do formularza należy dołączyć dowód zakupu wraz ze zdjęciem wyciętego fragmentu pudełka z kodem kreskowym oraz zdjęcie opakowania z widocznym na zdjęciu miejscem po kodzie.
  • Wypłata zwrotu na konto uczestnika promocji nastąpi do 21 dni kalendarzowych od daty pozytywnej weryfikacji zgłoszenia.

Liczba zwrotów jest ograniczona. Promocja trwa do 15.08.2021 lub do wyczerpania puli zwrotów. O przyznaniu zwrotu decyduje termin zgłoszenia do promocji. Każdemu uczestnikowi przysługuje jednorazowa premia, niezależnie od liczby i rodzaju zakupionych w promocji produktów.

Szczegółowe warunki oraz regulamin promocji można znaleźć na stronie: https://www.samsung.com/pl/campaign/smartwatches/zwrot/

źródło: Samsung
czytane: 1823

Galaxy WatchpromocjaSamsungsmartwatch

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

top