Quantcast

adplus-dvertising
Strona główna » ciekawostki » Segway do lamusa – nadchodzi tani Ninebot Mini

22.10.2015

Segway do lamusa – nadchodzi tani Ninebot Mini

Segway to zabawka tyleż dziwaczna, co nieosiągalna dla zwykłego zjadacza chleba głównie ze względu na cenę. Jakoś umknął mi fakt, że po drodze Xiaomi kupiło Segwaya – wiecie, to Xiaomi od smartfonów, obok Huawei największa w tej branży marka na rynku chińskim. Dokładając do tego fakt, że Chińczycy są mistrzami w oszczędzaniu podczas procesu produkcyjnego, można by się spodziewać, że powstanie segway dla szeregowego kowalskiego. No, może raczej dla takiego kowalskiego, który zarabia przynajmniej średnią krajową..

Powstał. Ninebot Mini jest nieco mniejszy, nieco lżejszy, ale podobno potrafi całkiem sporo. Można nim jechać 10 km/godz, czy pokonać na wzniesienie o nachyleniu 15 stopni. Duży segway kosztuje ok. 6000 dolarów amerykańskich. Ninebot Mini ma kosztować ok. 315 $. Znacząca różnica, prawda? Producent nie pisze czy akrobacje wykonywane przez artystów na filmie promującym produkt są zalecane w codziennym użytkowaniu..

W przyszłym miesiącu Ninebot Mini ma być dostępny w sprzedaży. Na razie tylko w Chinach, ale producent zamierza w niedalekiej przyszłości podbić również Europę i Stany, więc chętni powinni już zacząć napełniać skarpety.

źródło: Ninebot France
czytane: 2708

xiaomi

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

top