Quantcast

adplus-dvertising
Strona główna » ciekawostki » Słuchawki Sony WH-1000XM4 w limitowanej wersji „Silent White”

21.04.2021

Słuchawki Sony WH-1000XM4 w limitowanej wersji „Silent White”

Sony wprowadza nową, limitowaną odmianę kolorystyczną  „Silent White” słuchawek WH-1000XM4. Są one wyposażone w tę samą technologię redukcji hałasu co inne warianty kolorystyczne tego popularnego modelu. Na system ten składa się kilka elementów: procesor redukcji hałasu QN1 HD, technologia dwóch czujników hałasu z nowym algorytmem oraz platforma Bluetooth® audio System on Chip, która w czasie rzeczywistym dostosowuje się do hałasu, muzyki i warunków akustycznych. Premiera nowej wersji zbiega się w czasie z 75. rocznicą powstania Sony, przypadającą w maju 2021 r. Nowa, biała wersja wyraża koncepcję ciszy i spokoju. Od maja 2021 r. do dystrybucji w Europie trafi ograniczona liczba słuchawek WH-1000XM4 w wersji „Silent White”.

Słuchawki WH-1000XM4 „Silent White” mają perłowy połysk, tworzący wrażenie głębi i posmak luksusu. W porównaniu ze standardowymi wersjami, czarną i srebrną, słuchawki WH-1000XM4 „Silent White” pokryte są dodatkową warstwą lakieru, co zapewnia zachowanie wysokiej jakości bieli i jeszcze większą odporność na powstawanie plam. Taki sam kolor mają akcesoria do słuchawek: etui i przewody.

Nowa wersja „Silent White” wygląda równie finezyjnie jak pozostałe słuchawki WH-1000XM4 i tak jak one ma wyjątkowo wygodną i lekką konstrukcję, stworzoną dla osób stale przemieszczających się z miejsca na miejsce. Miękkie nauszniki równomiernie rozkładają nacisk, a większa powierzchnia styku z nausznikiem poprawia stabilność. Słuchawki WH-1000XM4 pozwalają na jednoczesne podłączenie dwóch urządzeń Bluetooth® w trybie Multipoint. Całości dopełnia zgodność z technologią NFC, akumulator na 30 godzin słuchania i optymalizacja do współpracy z Asystentem Google i asystentem Amazon Alexa. Słuchawki WH-1000XM4 z limitowanej serii Silent White będzie można nabyć w salonach Sony Centre. Przedsprzedaż rozpoczęła się 20 kwietnia 2021.

źródło: Sony
czytane: 546

limitowana edycjasłuchawkiSony

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

top