Quantcast

adplus-dvertising
Strona główna » ciekawostki » Smartfony LG z prezentami – aż szkoda nie skorzystać

22.01.2021

Smartfony LG z prezentami – aż szkoda nie skorzystać

LG jest popularną marką, ale w segmencie smartfonów radzi sobie średnio. Pomimo krążących plotek firma zapewnia, że nie zamierza wycofywać się z produkcji smartfonów. I jeszcze mocniej zachęca do kupowania modeli z logo LG, kusząc atrakcyjnymi prezentami. Dodatkowy ekran LG Dual Screen, słuchawki bezprzewodowe LG TONE Free FN6 lub LG TONE Free FN4, głośnik oraz zwrot w formie czeku BLIK – takie prezenty czekają na klientów, którzy zdecydują się na zakup modeli LG WING, LG VELVET, LG K42 lub LG K52. Promocje obowiązują w sklepach sieci Play, Plus, Orange, T-Mobile, Media Expert, LG Brand Store oraz w sklepie internetowym LG.

Decydując się na zakup smartfona LG VELVET klienci mogą otrzymać nie tylko jeden z najmodniejszych smartfonów 2020 roku, ale również wybrać atrakcyjny prezent. Jednym z nich jest LG Dual Screen, czyli dodatkowy ekran LG OLED, dzięki któremu multizadaniowość wejdzie na najwyższy poziom. Miłośnicy muzyki mogą zdecydować się na bezprzewodowe słuchawki LG TONE Free FN4, charakteryzujące się niezwykle czystym dźwiękiem, o który zadbała legendarna firma Meridian. Ostatnią opcją do wyboru jest zwrot 400 zł w formie czeku BLIK. Promocja trwa do 28.02.2020.

LG WING to pierwszy na świecie smartfon 5G z obracanym ekranem. Obok dodatkowego wyświetlacza, który umożliwia wygodne oglądanie filmów i korespondencję z przyjaciółmi czy jednoczesne pełnoekranowe wyświetlanie nawigacji i aplikacji muzycznej, klienci mogą otrzymać specjalne prezenty. Jednym z nich jest muzyczny zestaw: słuchawki LG TONE Free FN6 i głośnik LG XBOOM Go PL2, drugim jest zwrot 500 zł w formie czeku BLIK do wypłaty w bankomacie. Promocja trwa do 28.02.2020.

LG przygotowało również promocję dla klientów ceniących efektowny design smartfona, kreatywne funkcje i wysoką użyteczność. Decydując się na LG K52 można odebrać 150 zł, a zakup LG K42 to 100 zł zwrotu w formie czeku BLIK. Promocja trwa do 28.02.2020.

W każdym przypadku, aby skorzystać z promocji należy zarejestrować zakup na stronie strefalg.pl/promocjelg.

źródło: LG
czytane: 643

blikLGprezentypromocjesłuchawki

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

top