Quantcast

adplus-dvertising
Strona główna » ciekawostki » Smartwatch od OPPO z obsługą wirtualnych kart SIM

15.12.2020

Smartwatch od OPPO z obsługą wirtualnych kart SIM

OPPO wprowadził do sprzedaży w Polsce nową wersję swojego inteligentnego zegarka. OPPO Watch LTE obsługuje kartę eSIM, dzięki czemu pozwala na korzystanie z internetu czy m.in. odbieranie połączeń bez konieczności łączenia ze smartfonem. Dodatkowo dzięki obsłudze płatności bezstykowych w wielu sytuacjach może z powodzeniem zastąpić telefon.

OPPO Watch 46 mm (LTE) wyposażony został w system operacyjny Wear OS by Google, co sprawia, że daje on wybór szerokiej gamy aplikacji Google. Dzięki obsłudze  eSIM umożliwia pełną obsługę połączeń głosowych. OPPO Watch eSIM sprawdzi się doskonale także podczas zakupów. A wszystko to dzięki wyposażeniu urządzenia w kompatybilność z usługą Google Pay. Istotne są również funkcje związane z monitorowaniem kondycji organizmu. Aktywność wspomaga dodatkowo opcja 5-minutowych treningów, o których zegarek przypomina sam. Dzięki aplikacji Google Fit posiadacz OPPO Watcha prześledzi efekty wszystkich aktywności, w tym kiteserfingu czy wiosłowania na siłowni. Możliwości sportowe uzupełniają wskazówki głosowe, a także pięć trybów treningowych: bieg rekreacyjny, bieg na spalanie tłuszczu, spacer, jazda na rowerze i pływanie. Nie można zapomnieć o 5 czujnikach ruchu orazobecności nawigacji.

Stylowy i solidność

OPPO Watch eSIM jest dostępny w rozmiarze 46 mm, a jego ramka została wykonana ze stopu aluminium serii 6000. Podwójnie zakrzywiony ekran AMOLED o rozdzielczości 402×476 (326 ppi) zajmuje 72,76% w stosunku do powierzchni zegarka, a wszystkie te parametry przekładają się na czytelność obrazu oraz komfort obsługi.

Wersja LTE będzie dostępna w kolorze czarnym. Paski do zegarka da się natomiast łatwo zmienić, korzystając z jednego przycisku. Są one wykonane z różnych materiałów i w wielu kolorach. Co ciekawe, urządzenie umożliwia również dobranie koloru tarczy do stroju – wystarczy wykonać zdjęcie, a sztuczna inteligencja sama wygeneruje odpowiedni wygląd.

Dostępność na rynku

OPPO Watch eSIM trafił już do sprzedaży. Można go kupić  w większości partnerskich sieciach detalicznych (w tym strefie marki na Allegro) oraz we współpracy z operatorem Orange. Sugerowana cena detaliczna urządzenia wynosi 1499 zł. Ale trzeba dodać, że można go kupić taniej – w dniach 14-27 grudnia cena wszystkich smartwatchy OPPO została obniżona o 200 zł. W ten sposób, nowa wersja LTE będzie w tym okresie dostępna w cenie 1299 zł.

źródło: Oppo
czytane: 1457

cenaeSIMLTEoppoPolskasmartwatchsprzedaż

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

top