Quantcast

adplus-dvertising
Strona główna » ciekawostki » Społeczność Huawei kupuje 30% taniej – oferta specjalna

12.05.2021

Społeczność Huawei kupuje 30% taniej – oferta specjalna

Huawei przygotował atrakcyjną promocję dla fanów marki skupionych w Społeczności – aż 30% zniżki na zakup wybranych urządzeń, w tym laptopa MateBook 13 2020, smartfona P smart 2021, głośnika Sound X oraz słuchawek FreeBuds 3i. Aby ją zdobyć, wystarczy uzupełnić ankietę na stronie Społeczności i zostawić komentarz pod postem konkursowym. Akcja trwa do 17 maja lub do wyczerpania zapasów.

 

Aby zdobyć kupon uprawniający do zakupu urządzeń z 30-procentową zniżką, wystarczy zagłosować w ankiecie i odpowiedzieć, jaki obszar tematyczny w Społeczności jest najbardziej interesujący oraz uzasadnić swój wybór w komentarzu pod postem. W komentarzu można zaproponować również nowe obszary i pomysły, które mogłyby być interesujące dla fanów marki. Ankieta znajduje się na stronie: https://consumer.huawei.com/pl/community/details/topicId_58237/.

Kod zniżkowy na zakup urządzeń zostanie wysłany w ciągu dwóch dni roboczych w wiadomości prywatnej w Społeczności. Następnie, po uzyskaniu wyżej wymienionego kodu, w dniach 10-19 maja 2021 kod można wykorzystać na zakup urządzeń z poniższych linków:

Kod rabatowy ma wartość 30% od ceny regularnej. Kod jest jednorazowy i nie ma możliwości wymiany go na ekwiwalent pieniężny. W ramach promocji dostępnych jest 300 kodów zniżkowych. Pojedynczy kod uprawnia do zakupu jednego lub kilku produktów objętych promocją, ale można zamówić tylko jedną sztukę danego modelu. Ilość produktów jest ograniczona. Kod można wykorzystać do 19 maja.

źródło: Huawei
czytane: 1058

ankietaHuaweipromocjaspołecznośćzniżka

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

top