Quantcast

adplus-dvertising
Strona główna » ciekawostki » Sukces Lewandowskiego okazją do zgarnięcia sprzętów Huawei w niższych cenach

26.08.2020

Sukces Lewandowskiego okazją do zgarnięcia sprzętów Huawei w niższych cenach

Jeśli twarzą marki jest jeden z najlepszych piłkarzy świata, nie można nie wykorzystać jego głośnego sukcesu. Chodzi oczywiście o Huawei i Roberta Lewandowskiego, który od lat reklamuje sprzęty chińskiego producenta – a kilka dni temu wraz z drużyną Bayern Monachium dotarł do finału UEFA Champions League, zdobywając zwycięski tytuł i puchar Ligi Mistrzów.

Dlatego Huawei startuje z promocją „mistrzowska oferta”, która obejmuje wybrane laptopy, tablety, smartfony i smartwatche, które do 30 sierpnia będą dostępne w promocyjnych cenach:

  • laptop Huawei MateBook 13 2020 z procesorem i7, a jego nowa, rekomendowana cena detaliczna to 4999 zł. Wersja z z procesorem i5 również dostępna jest w nowej, atrakcyjnej cenie, która wynosi 3599 zł. Osoby, które zdecydują się na zakup laptopów w sklepie huawei.pl, dodatkowo otrzymają mysz i plecak – każde za 1 zł (akcesoriów w tym wypadku nie można kupić pojedynczo).
  • multimedialny tablet Huawei MatePad w wersji z WiFi za 1199 zł, a w wersji z LTE za 1399 zł.
  • smartfon Huawei P40 Pro – do 30 sierpnia dostępny jest w rekomendowanej cenie 3699 zł.
  • smartfon Huawei Mate 30 Pro za 2299 zł,
  • smartfon Huawei P40 Pro+ za 5299 zł. Dodatkowo pierwsze 20 osób, które kupi ten smartfon w sklepie internetowym huawei.pl, otrzyma w prezencie koszulkę z podpisem Roberta Lewandowskiego.
  • smartfon Huawei vova 5T – dostępny wyłącznie w sklepie huawei.pl, do 30 sierpnia będzie w rekomendowanej cenie  1199 zł .
  • smartwatch Huawei Watch GT 2 w cenie 799 zł, zarówno z paskiem czarnym, jak i brązowym.

źródło: Huawei
czytane: 1135

Huaweilaptoppromocjasmartfonsmartwatchtablet

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

top