Quantcast

adplus-dvertising
Strona główna » ciekawostki » Surface Laptop 4 i nowe akcesoria od Microsoft

14.04.2021

Surface Laptop 4 i nowe akcesoria od Microsoft

Laptopy z linii Surface, według słów producenta, to nie tylko wydajne urządzenia do codziennej pracy, ale także sprzęty, które inspirują i przemawia do zmysłów użytkowników. Z każdą kolejną odsłoną rozwijane są o kolejne innowacyjne technologie, jednocześnie zachowując elementy, które klienci doceniają w nich od lat. Taki jest też najnowszy model – Surface Laptop 4.

Urządzenie to jest perfekcyjnie zoptymalizowane pod kątem pracy w ekosystemie Microsoft. Ma charakterystyczny wyświetlacz dotykowy PixelSense 3:2 w modelach 13,5 ”i 15”, kilka wersji kolorystycznych z dwoma wariantami wykończenia, wbudowaną przednią kamerę HD czy zestaw mikrofonów studyjnych dla bezproblemowej komunikacji z bliskimi lub współpracownikami podczas telekonferencji. Dzięki dużemu, wygodnemu gładzikowi z obsługą gestów czy doskonałej klawiaturze, Surface Laptop może dostosować się do preferowanego stylu pracy i rozrywki.

Wewnątrz Surface Laptop 4 znalazł się procesor Intel Core 11. generacji lub AMD Ryzen Mobile z grafiką Radeon Graphics Microsoft Surface Edition (8 rdzeni). W obu przypadkach zapewniają one płynność działania i znakomitą wydajność, które zaspokajają potrzeby nowoczesnych, wielozadaniowych środowisk pracy. Cała konstrukcja jest minimalistyczna, zaprojektowana z najwyższą dbałością o detale i pozbawiona rozpraszających elementów.  Cena urządzenia zaczyna się od 4 999 zł. Wszyscy, którzy zamówią Surface Laptop 4 w przedsprzedaży otrzymają słuchawki Surface Earbuds. Promocja będzie dostępna na Microsoft Store i u wybranych autoryzowanych partnerów handlowych. Oficjalna sprzedaż w Polsce ruszy 27 kwietnia.

Nie tylko laptop – premierowe akcesoria 

Dla osób pracujących zdalnie  lub w trybie hybrydowym stworzono słuchawki, które będą skutecznie redukowały niepożądany hałas otoczenia i pozwalały bez przeszkód uczestniczyć w codziennych spotkaniach czy przeglądaniu treści audio-wideo. To Surface Headphones 2+, który dostarcza m.in. 13 poziomów aktywnej redukcji szumów, wygodne pokrętła na nausznikach, zaawansowany system 8 mikrofonów oraz baterię umożliwiającą słuchanie do 18,5 godziny muzyki (lub 15 godzin rozmów głosowych). Słuchawki Surface Headphones 2+ będą dostępne w cenie $299,99.

Microsoft zaprezentował też słuchawki Microsoft Modern Headsets, zaprojektowane z myślą o pracownikach na co dzień działających w dużych środowiskach roboczych, dla których komfort i zachowanie prywatności rozmów jest kluczowe. Umożliwiają szybkie i bezproblemowe dołączenie do spotkania lub odebranie połączenie za pomocą specjalnego przycisku Teams. Mają też fizyczny przycisk i kontrolkę wyciszenia LED, która potwierdzi, że mikrofon jest wyciszony. Nowe zestawy słuchawkowe Microsoft (USB i bezprzewodowe) będą dostępne na wybranych rynkach od czerwca br. Wersja USB będzie dostępna w cenie $49,99.

Kolejny produkt to najnowszy głośnik – Microsoft Modern USB-C. Zapewnia wysokiej jakości dźwięk podczas spotkań, rozmów czy słuchania muzyki. Wykorzystanie tych samych – co w zestawie słuchawkowym USB – elementów sterujących oraz certyfikacja dla Microsoft Teams sprawiają, że ten nowoczesny głośnik USB-C pomaga lepiej zarządzać spotkaniami Microsoft Teams, także dzięki wydajnemu sterownikowi głośnika, podwójnym mikrofonom oraz intuicyjnym elementom sterującym i wskaźnikom. Głośniki Microsoft Modern USB-C będą dostępne w sprzedaży od czerwca br. w cenie $99,99.

Ostatni premierowy produkt to internetowa kamera Microsoft Modern, która zapewnia wysokiej jakości obraz podczas wideokonferencji, rozszerzając możliwości wewnętrznych kamer i oferując certyfikację Microsoft Teams. Nową kamerę internetową można łatwo podłączyć do monitora, laptopa lub postawić na statywie, aby zapewnić wyjątkowe wideo 1080p, HDR i kąt widzenia nawet do 78° – świetnie zoptymalizowany pod kątem spotkań w małych pomieszczeniach. Technologia True Look zapewnia doskonały wygląd dzięki automatycznemu balansowi bieli, automatycznej regulacji światła czy możliwości retuszu twarzy. Sprzedaż kamer internetowych Microsoft Modern Webcam rusza w czerwcu br. Kamera będzie dostępna w cenie $69,99.

 

 

źródło: Microsoft
czytane: 768

akcesoriagłośnikkameraMicrosoftsłuchawki

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

top