Quantcast

adplus-dvertising
Strona główna » ciekawostki » Surface Laptop Go trafił do sprzedaży w popularnych sklepach z elektroniką

27.10.2020

Surface Laptop Go trafił do sprzedaży w popularnych sklepach z elektroniką

Microsoft Surface Laptop Go jest już dostępny w sieci sklepów RTV Euro AGD oraz Media Expert. Urządzenie w kolorze platynowym, z procesorem Intel Core i5 dziesiątej generacji występuje w dwóch konfiguracjach: 8 GB RAM i 128 GB lub 256 GB przestrzeni dyskowej.

To najlżejszy i najtańszy – jak dotąd – laptop z linii Surface. Laptop Go ma 12,4-calowy ekran dotykowy PixelSense, duży precyzyjny gładzik i pełnowymiarową klawiaturę ze skokiem klawisza 1,3 mm dla precyzyjnego i wygodnego pisania. Komputer gwarantuje szybkie i bezpieczne logowanie do systemu za pomocą czytnika linii papilarnych, znajdującego się w przycisku zasilania. Urządzenie napędza procesor Intel Core i5 10. generacji w dwóch konfiguracjach – 8 GB pamięci RAM ze 128 lub 256 GB pamięci na dane. Bateria ma pozwolić nawet na 13 godzin pracy oraz na szybkie ładowanie.

Surface Laptop Go ma wbudowaną kamerę HD 720p i mikrofony studyjne, za dźwięk odpowiadają z kolei głośniki Omnisonic Speakers z technologią Dolby Audio, Wśród portów nie zabrakło wejść USB A i USB C, gniazda audio oraz złącza Surface Connect. Laptop Go w platynowej wersji kolorystycznej i konfiguracji z procesorem Intel Core i5 10. generacji, w wersji 8/128 GB kosztuje 3699 zł, natomiast z dyskiem 256 GB – 4599 złotych.

 

źródło: Microsoft
czytane: 787

MicrosoftsprzedażSurfacesurface laptop go

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

top