Quantcast

adplus-dvertising
Strona główna » ciekawostki » Świąteczne promocje na smartfony Oppo u operatorów

14.11.2020

Świąteczne promocje na smartfony Oppo u operatorów

 W ramach sezonowych promocji u głównych krajowych operatorów – Orange, Playa, Plusa i T-Mobile – znalazły się bardzo korzystne oferty na urządzenia marki Oppo. Po listopadowych promocjach  i obniżkach zwanych Cenopadem produkty firmy reklamowane są w kampaniach świątecznych wszystkich największych operatorów telekomunikacyjnych.

OPPO na święta w Orange

Interesująca propozycja znalazła się m.in. w gwiazdkowym repertuarze Orange. Wybierając Plan Mobilny 55 lub pakiet Orange Love w zestawie z funkcjonalnym smartfonem OPPO A31 zapewniającym pojemną baterię 4230 mAh i eleganckie, matowe wykończenie obudowy, kupujący otrzyma model OPPO A12 w prezencie. Opłata za OPPO A31 wyniesie z kolei 1 zł na start, a następnie 33 zł miesięcznie w umowie na 24 miesiące. Do świątecznej oferty Orange dołączył ponadto nowy model OPPO A15, który niedawno miał swoją premierę na polskim rynku. Wyposażony w 6,52-calowy wyświetlacz i baterię 4230 mAh telefon można teraz mieć za 1 zł przy zawarciu umowy Orange Love z telewizją na 24 miesiące.
2020-10 KV Xmass Love.jpg

OPPO na święta w T-Mobile

W T-Mobile w ramach świątecznej promocji postawiono na smartwatche. W korzystnej cenie można dostać OPPO Watch 46 mm – także do planu taryfowego. Na przykład w taryfie T-Mobile M z nielimitowanymi rozmowami, SMS-ami i internetem bez limitu danych ten smartwatch jest dostępy za 9 zł przy miesięcznym abonamencie 105 zł.
billboard_6x3_BN20204.jpg

OPPO na święta w Play

U fioletowego operatora w zestawie ze smartfonem OPPO Reno4 Lite klienci mogą liczyć na dwa atrakcyjne gratisy, tj. słuchawki bezprzewodowe OPPO Enco W11 oraz bezprzewodowy głośnik OPPO Bluetooth Speaker. Do wyboru jest na przykład abonament Solo L z 70 GB Internetu w smartfonie i nielimitowanymi rozmowami, SMS-ami i MMS-ami na 24 miesiące, opłatą miesięczną 125 zł i 1 zł na start lub ofertę Homebox z dodatkową kartą SIM z internetem bez limitu danych. Co więcej, przenosząc numer z innej sieci aż 6 rat za telefon zapłaci za klienta sam Play.

OPPO na święta w Plusie

Świątecznych propozycji z OPPO w roli głównej nie zabrakło także w Plusie. Decydując się na model OPPO Reno4 Z 5G, obsługujący sieć piątej generacji i wyposażony w wyświetlacz o częstotliwości odświeżania 120 Hz, kupujący w bonusie dostaną aż 200 zł zwrotu gotówki.

źródło: Oppo
czytane: 1978

obniżka cenoppooppo watchOrangePlayPluspromocjaT-Mobile

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

top