Quantcast

adplus-dvertising
Strona główna » ciekawostki » Szkolne promocje mPTech – wyprawki szkolne dla uczniów

28.08.2021

Szkolne promocje mPTech – wyprawki szkolne dla uczniów

Początek roku szkolnego to nie tylko kupowanie podręczników i zeszytów, ale też innych akcesoriów wspierających naukę. Nie od dziś wiadomo, że uczniowi przyda się telefon, laptop, czy zegarek. Wszystkie te dostępne są w ofercie mPTech, a wiele z nich objętych jest ciekawymi promocjami. Do wybranych produktów firma dodaje gratis przybory szkolne, plecaki, a nawet zasilone gotówką karty na dowolne zakupy.

Dobry laptop dla ucznia (do nauki zdalnej i w domu)

Laptopy techbite to wszechstronne i wydajne komputery w przystępnej cenie – w przedziale cenowym 1500-2000 zł – które oferują dobrą wydajność, 128 GB pamięci, pojemną baterię i ekran HD. Do tego są lekkie, ponieważ ważą jedynie ok. 1,5 kg. Do 31 października wybrane laptopy są dostępne w promocji. Przy zakupie jednego z czterech laptopów techbite z dyskiem o pojemności 128 GB – modeli ZIN 3 14,1 FHD 128, Arc 11,6 HD 128 GB, ZIN 3 14,1 HD 128 GB oraz Arc 13,3 SLIM 128 GB – każdy może otrzymać niezbędnik: plecak na laptopa, słuchawki bezprzewodowe Soul Sound oraz ergonomiczną mysz komputerową. Promocja obowiązuje do 31 października br., a akcesoria można otrzymać po wypełnieniu formularza na stronie dedykowanej promocji.


Smartwatch dla dziecka

Coraz bardziej pożądanym gadżetem wśród najmłodszych stają się nowoczesne zegarki, szczególnie te z funkcjami smart, które oprócz wszystkich funkcji nowoczesnego smartwatcha, posiada wzmocnioną obudowę odporną na wodę, pył i uderzenia. Takie jak HAMMER Watch. Do zalet zegarka należy zaliczyć też GPS oraz monitorowanie aktywności sportowej w ramach 8 wgranych profili. W ofercie, która obowiązuje do 19 września, po zakupie tego smartwatcha można zgarnąć w prezencie kartę Sodexo o wartości 50 zł, do wykorzystania na dowolne zakupy oraz zestaw niezbędnych przyborów szkolnych: notatnik, piórnik, kredki i ołówek. Gratisy można otrzymać po wypełnieniu formularza na stronie promocji.

 

Wielofunkcyjny smartband dla dziecka

Możliwość utrzymania kontaktu z dzieckiem i sprawdzenia jego lokalizacji są teraz dla rodziców wyjątkowo ważne. Rozwiązaniem, które jest przydatne i zapewnia rodzicom większy spokój jest opaska myBand 4family. Ten smartband z funkcją telefonu nie tylko pozwala na wykonywanie i odbieranie połączeń telefonicznych (jest na kartę SIM). Przede wszystkim umożliwia opiekunom połączenie swojego smartfona z opaską za pomocą aplikacji. Dzięki temu mogą oni zdalnie monitorować lokalizację swojego dziecka. Opaska ma funkcję krokomierza oraz alertu SOS. Przy zakupie tego smartbanda dla ucznia do 30 września 2021 r. można otrzymać kartę Sodexo o wartości 50 zł na dowolne zakupy, co odciąży nieco domowy budżet. Więcej o promocji na stronie promocji.

 

źródło: mPTech
czytane: 745

back to schoolmPTechpromocjewyprawka szkolnazestawy

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

top