Quantcast

adplus-dvertising
Strona główna » ciekawostki » Szpitale dziecięce i medycyna przyszłości

20.12.2019

Szpitale dziecięce i medycyna przyszłości

19 grudnia wystartowała świąteczna kampania charytatywna pod hasłem „Zmieniajmy na dobre”, której celem jest wspólne zmienianie doświadczeń małych pacjentów, ich rodziców oraz lekarzy dziecięcych szpitali w Polsce. Jak? Choćby poprzez wprowadzenie do Centrum Zdrowia Dziecka zaawansowanego Systemu Zdalnej Opieki. To inicjatywa Publicis Groupe i Fundacji K.I.D.S., która powstała, by zmieniać szpitale w bardziej przyjazne, pełne nowoczesnych technologicznych ośrodki zdrowia. Pierwszym dużym projektem jest rewitalizacja Centrum Zdrowia Dziecka.

Przyszłość medycyny

Telemedycyna jest jednym z najważniejszych trendów medycyny przyszłości, która pozwala na zdalną diagnostykę i opiekę lekarską przy użyciu urządzeń i systemów telemedycznych. Dzięki temu lekarze mogą opiekować się swoimi pacjentami na odległość. Poprzez stworzenie Systemu Zdalnej Opieki fundacja pragnie pomóc wszystkim osobom, które są związane z Centrum Zdrowia Dziecka – zarówno rodzicom, dzieciom jak i zespołom medycznym. Obecnie, telemedycyna wykorzystuje wiele nowoczesnych urządzeń, które m.in. przypominają pacjentom przez aplikację o przyjęciu dziennej dawki leków oraz przesyłają powiadomienie lekarzowi o ich zażyciu.

Działania medialne

Świąteczną zbiórkę Fundacji K.I.D.S. wspiera pro bono Publicis Groupe, która, zgodnie z ideą „Power of One”, zaangażowała w projekt wszystkie swoje agencje. Akcja pod hasłem „Zmieniajmy na Dobre” oficjalnie wystartowała dzisiaj, ale etap teaserowy trwa już od tygodnia. Organizatorzy zapraszali na stronę https://zmieniajmynadobre.pl/ gdzie razem z Fundacją K.I.D.S oraz Publicis Groupe można było odliczać czas do momentu rozpoczęcia zbiórki i premiery, stworzonego na potrzeby kampanii, interaktywnego filmu. Od dziś na stronie można obejrzeć produkcję promującą akcję oraz – za pomocą dedykowanego formularza – wesprzeć zbiórkę. Akcja wspierana będzie multimedialną kampanią w internecie oraz w stacjach Grupy TVN.

źródło: informacja prasowa
czytane: 1040

przyszłość

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

top