Quantcast

adplus-dvertising
Strona główna » ciekawostki » Tablet Galaxy S7 FE w letniej promocji z klawiaturą w prezencie

19.08.2021

Tablet Galaxy S7 FE w letniej promocji z klawiaturą w prezencie

Tablet Galaxy Tab S7 FE to urządzenie, które oferuje duży i jasny wyświetlacz, dźwięk przestrzenny Dolby Atmos, 6 GB pamięci RAM czy kompatybilny rysik S Pen w zestawie. Natomiast w sierpniowej promocji urządzenie to może w pełni wyzwolić swój potencjał. Otóż od od 16 sierpnia do 2 września 2021 Galaxy Tab S7 FE sprzedawany jest z kompatybilną klawiaturą w prezencie. Aby dostać etui Book Cover z klawiaturą w kolorze czarnym, wystarczy zakupić urządzenie z serii Galaxy S7 FE i zgłosić się do udziału w akcji za pośrednictwem aplikacji Samsung Members.

Jak wziąć udział w promocji?

Należy kupić tablet Galaxy S7 FE albo Galaxy S7 FE 5G w okresie od 16.08.2021 do 2.09.2021 u partnerów handlowych. Następnie trzeba aktywować swoje urządzenie i zgłosić się do udziału w promocji, wypełniając formularz zgłoszeniowy w aplikacji Samsung Memebers w terminie do 8 września 2021. Do formularza należy załączyć dowód zakupu urządzenia oraz zdjęcie kartonowego pudełka wraz z miejscem po wyciętej naklejce z kodem kreskowym, a także zdjęcie wyciętego fragmentu pudełka z kodem.

Etui Book Cover z klawiaturą do Galaxy Tab S7 FE zostanie wysłane w ciągu 21 dni roboczych od daty pozytywnej weryfikacji zgłoszenia.

Pula nagród w promocji jest ograniczona. Promocja trwa do 02.09.2021 lub do wyczerpania puli nagród. O przyznaniu nagrody decyduje termin zgłoszenia do promocji. Szczegółowe warunki oraz regulamin promocji można znaleźć na stronie: samsung.com/pl/campaign/tablets/promocja-tabs7/.

 

źródło:
czytane: 700

etuiGalaxy SpromocjaSamsungtablet

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

top