Quantcast

adplus-dvertising
Strona główna » ciekawostki » Telefony dla babć i dla dziadków – z prezentem od myPhone

21.01.2020

Telefony dla babć i dla dziadków – z prezentem od myPhone

Dzień Babci i Dziadka to ważne święta dla całej rodziny. A przy okazji możliwość wręczenia praktycznego prezentu, którym może być na przykład telefon komórkowy stworzony z myślą o osobach w dojrzałym wieku. Wyróżniają je duże, czytelne ekrany, proste obrazkowe menu oraz duże wyspowe klawisze, często udostępniają funkcję fotokontaktów czy opcja szybkiego wybierania kontaktów. Nie mniej ważna jest też stacja ładująca, przycisk funkcyjny SOS, czy radio FM i pojemna bateria zapewniająca długi czas działania na jednym ładowaniu.

Wiele modeli, przeznaczonych dla seniorów, ma marka myPhone, a dodatkowo, z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka, kupienie jednego z nich będzie wiązało się z dodatkową promocją – voucherem CEWE FOTOKSIĄŻKA o wartości aż 39,99 zł.

Promocja trwa od 15 do 31 stycznia 2020 roku. W tym czasie każdy, kto kupi  w polskim sklepie (stacjonarnym, online) telefon myPhone objęty promocją i wypełni formularz, otrzyma voucher CEWE FOTOKSIĄŻKA o wartości 39,99 zł na realizację fotoksiążki na www.CEWE.pl lub w punktach partnerskich CEWE. Ilość voucherów w promocji jest ograniczona. Telefony myPhone objęte promocją to: myPhone Halo Q, myPhone Halo Q+, myPhone Halo S, myPhone Halo S+, myPhone Maestro, myPhone Maestro+ oraz myPhone Tango.

 

Więcej informacji o promocji, regulamin oraz formularz znajdują się na dedykowanej stronie: https://www.myphone.pl/konkurs-dzien-babci-i-dziadka-2020/

źródło: informacja prasowa
czytane: 1510

mPTechmyPhonetelefon

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

top