Quantcast

adplus-dvertising
Strona główna » ciekawostki » TIDAL chwali się tytułem najlepszego serwisu streamingowego

15.10.2020

TIDAL chwali się tytułem najlepszego serwisu streamingowego

TIDAL to globalna platforma muzyczno-rozrywkowa, dostępna w 56 krajach, dysponująca katalogiem ponad 60 milionów utworów i 250 tysiącami wysokiej jakości wideo, a także oryginalnymi serialami, podcastami, tysiącami playlist skomponowanych przez ekspertów oraz możliwością odkrywania artystów za pośrednictwem TIDAL Rising.

Teraz serwis się chwali, że po raz kolejny zdobył tytuł Najlepszego Serwisu Streamingowego. Prestiżową nagrodę przyznał jeden z najważniejszych brytyjskich portali technologicznych “What HiFi Magazine”.

TIDAL został doceniony m.in. za to, że już w 2017 roku stał się pierwszym serwisem streamingowym stosującym technologię Master Quality Authenticated, która umożliwia kompresję muzyki cyfrowej bez ograniczeń. Dzięki temu użytkownicy mogą słuchać muzyki w jakości, w jakiej została nagrana w studiu, doświadczając jej dźwięku zgodnie z zamierzeniami artysty. Dodatkowo jurorzy bardzo wysoko ocenili funkcje aplikacji, intuicyjność i łatwość użytkowania. Coraz więcej utworów jest dostępnych także w jakości Dolby Atmos – aplikacja automatycznie będzie w niej odtwarzać dany utwór lub album, jeśli są one dostępne w tej jakości.

źródło: TIDAL
czytane: 817

muzykanagrodastreamingTidal

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

top