Quantcast

adplus-dvertising
Strona główna » ciekawostki » TIDAL Connect i 3 miesiące subskrypcji TIDAL HiFi za 3 złote

24.10.2020

TIDAL Connect i 3 miesiące subskrypcji TIDAL HiFi za 3 złote

TIDAL intensywnie pracuje na tytuł najlepszego serwisu streamingowego oferując szereg nowości i promocji cenowych. Po pierwsze wprowadza technologię TIDAL Connect pozwalającą na przesyłanie muzyki w jakości HiFi z chmury bezpośrednio do wybranych urządzeń. TIDAL Connect to także jedyna tego typu technologia obsługująca rozszerzone formaty audio dostępne w subskrypcji HiFi. Po drugie, zachęcając użytkowników do pozostania w domach, daje im nieograniczony dostęp do obszernej biblioteki utworów, video czy podcastów w planie HiFi przez trzy miesiące za jedyne 3 złote.

TIDAL Connect

Za sprawą TIDAL Connect można cieszyć się płynnym odtwarzaniem swoich ulubionych albumów i utworów w preferowanej jakości na wybranych urządzeniach, z aplikacją TIDAL działającą jako pilot. Aby podłączyć urządzenie wystarczy otworzyć ekran „Teraz odtwarzane” podczas odtwarzania utworu, następnie przejść do selektora urządzeń w lewym dolnym rogu ekranu oraz wybrać urządzenie z obsługą TIDAL Connect. Partnerami technologicznymi są takie marki jak: Bluesound, Cambridge Audio, DALI, KEF, iFi audio, Lyngdorf, Monitor, NAD i Naim Audio i StreamUnlimited.

TIDAL Connect to także jedyna tego typu technologia obsługująca rozszerzone formaty audio dostępne w subskrypcji HiFi, w tym nagrania Master Quality Authenticated (MQA) i Dolby Atmos.

TIDAL HiFi – 3 miesiące za 3 złotówki

TIDAL zachęca swoich użytkowników do pozostania w domach, dając im nieograniczony dostęp do obszernej biblioteki utworów, video czy podcastów w planie HiFi. Subskrypcja HiFi oferuje dostępne wyłącznie w TIDAL rozszerzone formaty audio, takie jak nagrania MQA i Dolby Atmos. Osoby korzystające z subskrypcji HiFi, same wybierają, w jakiej jakości słuchają muzyki: normalnej, wysokiej, HiFi lub Master. Mogą także zróżnicować wybór podczas korzystania z WiFi oraz danych komórkowych.

W promocyjnej ofercie z TIDAL HiFi można korzystać przez 90 dni za 3 złote. Opłata zostanie pobrana za pomocą metody płatności zapisanej w koncie. Po okresie promocyjnym cena wyniesie 39,99 zł za miesiąc. Oferta ważna tylko dla nowych subskrybentów i obejmuje:
  • Jakość dźwięku HiFi +
  • TIDAL Masters +
  • Ponad 60 milionów utworów
  • Nieograniczone przełączanie utworów
  • Gotowe playlisty na każdą okazję

źródło: TIDAL
czytane: 998

mediamuzykaTidal

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

top