Quantcast

adplus-dvertising
Strona główna » ciekawostki » Trzy bezprzewodowe głośniki Sony w nowej serii X

22.04.2021

Trzy bezprzewodowe głośniki Sony w nowej serii X

Głośniki z nowej serii X przeznaczone są do wspólnego słuchania. Zaprojektowano je do mocnego, donośnego odtwarzania wielu rodzajów muzyki. Nowa seria X wpisuje się w różne upodobania. Sprawdzi się przy słuchaniu w domu i na powietrzu, w samotności i gronie znajomych. Zastosowana w całej serii technologia MEGA BASS pozwala podkręcić poziom basu, by nadać mu głębię i siłę.

Wszystkie głośniki są wyposażone w jednostki głośnikowe X-Balanced Speaker Unit. Nie mają one okrągłych membran, dzięki czemu wytwarzają większe ciśnienie akustyczne i zmniejszają poziom zniekształceń. Oznacza to bogatszy, czystszy dźwięk przy słuchaniu każdego rodzaju muzyki. Głośniki z serii X przypadną do gustu także miłośnikom karaoke – mają wejścia mikrofonowe i gitarowe. Co więcej, modele z nowej serii X mają funkcję odtwarzania z urządzeń USB i ładowania przez USB. Oznacza to możliwość podłączenia urządzenia USB i odtwarzania z niego cyfrowych nagrań. Jeśli natomiast smartfon jest bliski rozładowania, można podłączyć go bezpośrednio do głośnika i naładować. Wszystkie trzy urządzenia trafią do sprzedaży w czerwcu 2021 r.

XP700 — wielokierunkowy, imprezowy dźwięk

Głośnik Sony XP700 jest wyposażony w trzy wydajne jednostki wysokotonowe z przodu i jedną z tyłu. Współtworzą one wielokierunkowy, imprezowy dźwięk, w którym ważną rolę poza czystym brzmieniem odgrywa głęboki, mocny bas. W pewnym stopniu głośnik jest odporny na wodę (IPX4). Model XP700 można ustawić poziomo lub pionowo – jest nawet wyposażony w czujnik położenia, który zapewni optymalne brzmienie.

XP500 — mocny, imprezowy dźwięk

Głośnik Sony XP500 ma z przodu dwie wydajne jednostki wysokotonowe służące do odtwarzania mocnego, imprezowego dźwięku.  Całkowicie naładowany akumulator tego głośnika wystarcza na 20 godzin odtwarzania, a funkcja szybkiego ładowania zapewnia 80 minut odtwarzania po zaledwie 10-minutowym ładowaniu. Co więcej, głośnik jest chroniony przed wodą na poziomie IPX4.

Poręczny i wytrzymały SRS-XG500

Model Sony XG500 jest wyposażony w dwie wydajne jednostki wysokotonowe oraz membrany bierne do reprodukcji czystego basu, dzięki czemu zapewnia świetny dźwięk, którego warto posłuchać wspólnie ze znajomymi. Ma stopień ochrony przed wodą i pyłem IP66, pozwala więc bawić się przy mocnym, imprezowym dźwięku dosłownie wszędzie. Można go bez obaw zabierać na basen, plażę lub piknik w parku. Urządzenie jest pokryte trwałą, wodoodporną siatką, dzięki której pozostaje suche.

 

 

źródło: Sony
czytane: 777

głośnik bezprzewodowynowośćSony

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

top