Quantcast

adplus-dvertising
Strona główna » ciekawostki » Trzy miesiące TIDAL w najwyższej jakości dźwięku za 0 złotych

16.07.2021

Trzy miesiące TIDAL w najwyższej jakości dźwięku za 0 złotych

Ruszyła specjalna oferta TIDAL, dzięki której można zyskać darmowy dostęp do całej biblioteki serwisu w wersji Premium i HiFi na trzy miesiące.

Tylko teraz TIDAL dostępny jest w wyjątkowej promocji. Przez trzy miesiące bez jakichkolwiek opłat nowi użytkownicy korzystają bez limitu z obszernego katalogu ponad 70 milionów utworów ze wszystkich gatunków, tysięcy starannie wyselekcjonowanych playlist przygotowanych przez doświadczony zespół redakcyjny TIDAL, 250 tysięcy wysokiej jakości wideo oraz licznych podcastów. Subskrybenci HiFi mogą także słuchać muzyki w jakości Masters, Dolby Atmos Music i Sony 360 Reality Audio, czując się tak jakby słuchali utworów prosto ze studia nagraniowego.

Dodatkowo aplikacja TIDAL tworzy playlisty „My Mix” w oparciu o nawyki i upodobania każdego z użytkowników, dzięki czemu mogą oni słuchać najnowszych wydawnictw w najlepszej dostępnej jakości. Natychmiast po założeniu subskrypcji otrzymują także spersonalizowany „Welcome Mix” zawierający muzykę ich ulubionych artystów i utwory, które inspirują do poznawania nowej muzyki. Nowością serwisu jest funkcja My Daily Discovery, czyli codziennie aktualizowana i personalizowana playlista. Z promocji można skorzystać tutaj.

źródło:
czytane: 690

hifipremiumpromocjaTidaltrzy miesiące za darmo

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

top