Quantcast

adplus-dvertising
Strona główna » ciekawostki » Vasco Translator M3 – krakowski translator na targach MWC w Barcelonie

26.06.2021

Vasco Translator M3 – krakowski translator na targach MWC w Barcelonie

Targi elektroniki i technologii mobilnych MWC Barcelona każdego roku ściągają nawet 100 tys. gości oraz szereg wystawców z całego świata. W tym roku odbędą się w dniach 28 czerwca – 1 lipca. W tym roku znajdzie się wśród nich krakowska spółka Vasco Electronics, która w Barcelonie zaprezentuje swój flagowy, inteligentny tłumacz głosowy – Vasco Translator M3. 
W kwietniu 2021 r. urządzenie zostało docenione w międzynarodowym konkursie Red Dot Award, nieco wcześniej polski translator głosowy uzyskał milion złotych na platformie crowdfundingowej w Japonii. Zakładany cel sprzedażowy został przekroczony i to aż o ponad 12 tys. procent.

Kilka słów o Vasco Electronics

Vasco Electronics jest wiodącym na świecie producentem translatorów elektronicznych. Produkty firmy dostępne są w większości krajów europejskich, USA, Kanadzie oraz państwach Azji Południowo-Wschodniej. Translatory mowy Vasco obsługują ponad 70 języków, co pozwala na porozumienie się z 90 proc. mieszkańców naszej planety. Urządzenia te wykorzystywane są m.in.: przez szpitale, służby mundurowe, szkoły, w czasie turystycznych i służbowych podróży, międzynarodowych konferencji czy spotkań biznesowych.

źródło: Vasco Electronics
czytane: 880

MWC

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

top