Quantcast

adplus-dvertising
Strona główna » ciekawostki » Venu Sq i Venu Sq Music Edition – najnowsze inteligentne zegarki firmy Garmin

29.09.2020

Venu Sq i Venu Sq Music Edition – najnowsze inteligentne zegarki firmy Garmin

Garmin wprowadził do swojej oferty dwa inteligentne zegarki, Venu Sq i Venu Sq Music Edition, łączące niepowtarzalny styl z monitorowaniem zdrowia i kondycji. Zegarki mają prostokątną kopertę z soczewką
Corning Gorilla Glass, jasny, kolorowy wyświetlacz dotykowy o przekątnej 1,3 cala. lekką aluminiową ramkę i wygodny silikonowym pasek. Czas pracy na jednym ładowaniu ma wynieść do 6 dni w trybie smartwatcha oraz do 14 godzin w trybie GPS. Venu Sq ma ponad 20 wbudowanych aplikacji sportowych i najszerszą rynku gamę funkcji monitorujących zdrowie 24/7, podczas gdy Venu Sq Music Edition to smartwatch dla osób, które dodatkowo cenią sobie możliwość odtwarzania muzyki bezpośrednio z zegarka.

Zestaw funkcji monitorujących stan zdrowia oparty jest m.in. na systemie monitorowania tętna Elevate, który próbkuje puls wiele razy na sekundę, przez całą dobę. Inne funkcje zdrowotne to zaawansowany monitoring snu dzięki czujnikowi Pulse Ox, monitorowanie oddechu, alerty o nieprawidłowym tętnie (wysokie/niskie), monitorowanie cyklu miesiączkowego, stresu, nawodnienia i wiele więcej.

Szeroki zestaw funkcji smart w Venu Sq obejmuje:

  • Powiadomienia 3 : o przychodzących połączeniach, wiadomościach tekstowych, z kalendarza oraz z social mediów. Użytkownicy systemu Android mogą odpowiadać na wiadomości bezpośrednio z urządzenia.
  • Przechowywanie muzyki: na Venu Sq Music Edition można pobierać utwory i playlisty bezpośrednio lub z zewnętrznych serwisów streamingowych, takich jak Spotify, Amazon Music i Deezer.
  • Bezpieczeństwo: funkcja wykrywania incydentów (podczas spacerów, biegów lub jazdy na rowerze) i umożliwia natychmiastowe, automatyczne wysłanie informacji do zdefiniowanych kontaktów alarmowych. Dodatkowo, LiveTrack pozwala bliskim śledzić aktywność użytkownika na żywo, zapewniając spokój ducha podczas treningów na świeżym powietrzu i zawodów.
  • Garmin Pay: płatności zbliżeniowe pozwalają zrobić szybkie zakupy bez konieczności zabierania ze sobą karty ani gotówki.
  • Personalizacja: dodatkowe tarcze, widżety i aplikacje dostępne w sklepie Garmin Connect IQ store. Użytkownicy mogą także ustawić także własną grafikę na tarczy zegarka.
  • Kompatybilność: Venu Sq jest kompatybilny z większością smartfonów na rynku (z systemami Android oraz iOS).

Garmin Venu Sq dostępny jest w kolorach orchid/metalic orchid, białym/jasnym złotym i szarym, zaś Venu Sq Music Edition oferowany jest w kolorach piaskowy/różowe złoto, granat/złoto, zielony/szary i
czarny/szary. Venu Sq jest dostępny w cenie rozpoczynającej się od 200 euro, a Venu Sq Music Edition w cenie 250 euro.

źródło: Garmin
czytane: 1276

garminmonitorowaniesensportzegarki

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

top