Quantcast

adplus-dvertising
Strona główna » ciekawostki » Walentynki z OPPO, czyli promocje na smartfony i smartwatche

01.02.2021

Walentynki z OPPO, czyli promocje na smartfony i smartwatche

Od 1 lutego startują walentynkowe okazje w OPPO, dzięki którym będzie można taniej kupić smartfon Reno4 Lite w zestawie z atrakcyjnymi akcesoriami, a także inteligentne zegarki OPPO w obniżonych cenach. To nie wszystkie promocje, producent zapowiada dodatkowe okazje – ale warunek jest jeden. Wszystkie potrwają tylko do 14-go lutego.

Jedną z promocji jest obniżona cena modelu OPPO Reno4 Lite. Można zaoszczędzić aż 200 złotych. W ten sposób najcieńszy i najlżejszy z serii, wyposażony w ekran AMOLED, 8 GB RAM-u, solidne możliwości fotograficzne i multimedialne oraz pełne zaplecze komunikacyjne (w tym NFC) smartfon, kosztuje teraz 1399 zł. Co więcej za symboliczną złotówkę kupujący otrzyma słuchawki TWS OPPO W11 o wartości 199 zł i głośnik bezprzewodowy OPPO.

Można też wybierać z pełnej oferty inteligentnych zegarków OPPO – wszystkie są w obniżonych cenach. Na przykład OPPO Watch 46 mm (Wi-Fi) został przeceniony o 300 zł, z 1299 zł na 999 zł. Za wariant 41 mm klienci zapłacą natomiast 799 zł zamiast 999 zł. Rabatem został objęty ponadto OPPO Watch w wersji LTE, który niedawno miał swoją premierę – trzeba za niego zapłacić 1299 zł, po obniżce z 1499 zł.

Oferty dostępne są w sklepach internetowych wszystkich partnerskich sieciach retail oraz w stacjonarnych punktach sprzedaży Media Ekspert, RTV EURO AGD i Media Markt.

źródło: OPPO
czytane: 879

obniżka cenyoppopromocjawalentynki

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

top