Quantcast

adplus-dvertising
Strona główna » ciekawostki » Walentynki z OPPO – Reno4 Pro 5G ze smartwatchem OPPO za pół ceny

08.02.2021

Walentynki z OPPO – Reno4 Pro 5G ze smartwatchem OPPO za pół ceny

W OPPO ruszyły kolejne walentynkowe promocje. Pisaliśmy już o promocjach na smartfony i smartwatche, teraz startują następne okazje cenowe, które będą obowiązywać w różnych okresach lutego. Po pierwsze producent oferuje atrakcyjne…

Zestawy z gadżetami technologicznymi

W dniach 8-14 lutego warto kupić na przykład smartfon OPPO Reno4 Pro 5G za 2999 złotych. W tym czasie obowiązuje bowiem promocja, dzięki której do telefonu można dobrać dowolny OPPO Watch za pół ceny. Z tej propozycji można będzie skorzystać zarówno poprzez sklepy elektroniczne partnerskich sieci retail, jak i w ich punktach sprzedaży.
Przygotowano też ofertę na model Reno4 Z 5G, który dostępny będzie ze słuchawkami typu TWS OPPO Enco W31 w prezencie. Cena zestawu to 1699 zł, jednak a akcja promocyjna rozpocznie się 15 lutego i potrwa do 28 lutego.

Rabaty na smartfony

Z okazji Walentynek producent przygotował szereg obniżek cenowych na swojej popularne modele. I tak OPPO Reno4 przeceniony został na 1499 zł (zamiast 1699 zł) – cena obowiązuje od 05. do 21. lutego. Natomiast cena modelu OPPO A53 w dniach 12-19 lutego zostanie obniżona z 999 zł do 899 zł. Powyższe propozycje dostępne są ofercie wszystkich partnerskich sieci handlowych (online oraz w wybranych stacjonarnych punktach sprzedaży), a więc, m.in., w Media Ekspert, RTV EURO AGD i Media Markcie.

Promocje w T-Mobile i Play

Nie zabrakło też promocji w ofertach operatorów. Od 1 do 14 lutego w T-Mobile dostępny jest zestaw złożony ze smartwatchy OPPO Watch 46 mm oraz OPPO Watch 41 mm w cenie obniżonej łącznie o 500 zł. Przy zakupie jednego modelu, cena została obniżona do 749 zł za wersję 41 mm i 949 zł dla wersji 46 mm. Dodatkowo można skorzystać z korzystnej oferty abonamentowej na dwa  modele OPPO: Reno4 Lite i A53, także w zestawie z jednym z dwóch modeli smartwatchy. Zależenie od wybranego zestawu i wariantu taryfowego obniżki opłat na start mogą sięgać nawet blisko 250 zł.
Ze specjalnej oferty skorzystać można również w Play. W dniach 11-14 lutego operator obniży cenę smartfona OPPO A53 (4 + 128 GB) do 799 zł. Propozycja ta dostępna jest w opcji bez umowy.

źródło: OPPO
czytane: 979

obniżka cenyoperatorzyoppoPlaypromocjasmartfonysmartwatcheT-Mobilewalentynki

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

top